reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Aga masz rację imprezki z dzieckiem w domu to już nie to samo a i poranki gorsze dlatego z głową się pije żeby rano mieć siłę wstać do dziecka. .. Sukieneczka słodziutka taka dziewczęca i jak tu nie kupić różowego ;-) sama się czasem skuszę :O

Josie dobrze, że dałaś znać co u Was, szkoda samochodu ale dobrze że służbowy. To wy jechaliscie bez dowodów? Udanego wypoczynku u teściów :-D

Polaa o czego Cię tak boli? Może się przepracowalas? Oby szybko przeszło! &&& a bralas cos przeciwbólowego?

Aga/Sylka u opielunki super tzn sucho i do tego wołała jak chciala :-D założyła jej pieluchomajtki jak szła na spotkanie w szkole bo nie wiedziała ile jej to zajmie ale po powrocie był suchy :-)


Jak ja odebrałam od opiekunki to pojechaliśmy na poważne zakupy ;-) i Aurelka sama wybrała sobie majteczki :-D teraz już jest dużą dziewczynką jak mamusia :-):-):-)
 
reklama
zazdroszczę Wam tych sukcesów w odpieluchowaniu! U nas Monika przez 2 dni miała same wpadki, nie wołała, nie chciała robić na nocnik, więc odpiuściliśmy :(
 
U nas poki co kupy na nocnik juz trzeci tydzien chyba. Czasem sa wpadki wiadomo, jak nie zlapie momentu bo sam nie wola jeszcze. Z sikaniem nie probuje bo za chwile sie drugie urodzi to nie chce teraz nic na sile, poczekam do lata

Wrocilismy juz do krk, z tesciowa.....

Sunshine dow rejestracyjny nam zabrali wlasnie zeby nie prowadzic auta no i jechalismy spowrotem bez. Nie wiem nawet jak to sie zalatwia zeby ten dowod oddali.
A dzis rutynowa kontrola nas zlapala my na pewniaka bo przeciez wszystko ok a pan mowi ze przeglad niewazny o_O do konca lutego mialam! No ale puscil nas chyba przez moj brzuch:D jutro musze na przeglad wjechac
 
Ostatnia edycja:
Hej, mloda wczoraj zalatwila tatusia. Siedziala na kolanach i bawila sie flaga papieska. Dostal ta ostra koncowka w oko. Mam pod opieką 2 latkę i 35 latka. Zgadnijcie które gorsze?
 
Josie właśnie o tym myślałam że tak bez dowodu a jak Was zatrzymają? Ale widzę brzuszek działa cuda :-D u nas od kupek na sedes się zaczęło potem już zaczęła wołać siusiu i dalej jestem w szoku ze tak naturalnie jej to przyszło :O
Z teściową nice ...... ;-)

Aylin bez zgadywania wiem ze ten 35 latek bardziej cierpi :-D ehhh te nasze duże dzieci ;-)

Dobra wracam do nauki :-( super majówka :-(
 
No i ciotka pojechała :( Antek z rozpaczy i płaczu usnął :)

Sunshine, ale to już ostatnie egzaminy (o ile dobrze pamiętam) więc niedługo będziesz miała luzy :)

Aylin to nie zazdroszczę jak duże dziecko cierpi :D

Josie to jak kupy do nocnika są to może i lada moment będzie siku :)

Pola pewnie za dużo się nasprzątałaś, odpoczywaj więcej!!!

Po wczorajszych urodzinkach to powiem Wam, ze fajnie patrzeć jak dziecko już się tak cieszy na wszystko :)

DSC_7824.jpgDSC_7832.jpg
 

Załączniki

  • DSC_7824.jpg
    DSC_7824.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 38
  • DSC_7832.jpg
    DSC_7832.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 33
Aga ale slodziutka ta mala!


Dziewczyny nie uwierzycie zlej passy dalszy ciag... Mowilam wam ze wymieniali przed weeke dem pion kanalizacyjny? Dzis sasiedzi z gory wrocili z weekendu zaczeli wode puszczac i wyjeb... cala rure kanalizacyjna u nas z ich gownem.... Wyplynelo mi w kuch i w zlewie a do tego strzelilo na dole w sypialniach na wykladzine i to litrami wyplynelo.... Smrod jak ja pier... Wszystko w gownie!!! Dostalam takiego skurczu jak sie to stalo ze myslalam ze rodze....

W tym nieszczesciu szczescie ze tesciowa jest i ja ucieklam z jankiem do salonu a oni z mezem ogarniaja... Maz zadzwonil fo kierownika budowy zjechali sie tu i dzialaja. Ale juz po ptakach bo wszystko nam w gownie plywa nic tylko ryczec.... Wykladzine trzeba bylo zerwac, wszedzie rozpierd.l I smrod....
 
josie - pomysl, ze to na powitanie tesciowej (nastepnym razem bedzie sie bala do Was zjechac :-p ) - moze bedzie Ci ciut latwiej :sorry:

Sunshine - co to sa 2 egzaminy dla Ciebie, zdasz rach ciach i bedziesz free :tak:

U nas znow pogoda parszywy, blee :no: Mialo byc 14st i lekkie zachmurzenie, jest 9st i ciagle zachmurzenie w parze z zimnym wiatrem i wilgocia, fuu :crazy:
 
Josie uuuu nie zazdroszczę :/ gówniana sytuacja i całe szczęście, ze masz teściową :)

Aronia u nas też pogoda do d...
 
reklama
Do góry