reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Aylin oby reklamacja poskutkowała i wkońcu znaleźli przyczynę

Kasiek fajne te różowe sandałki :)

Aga ja bym została z dziećmi na prośbę przyjaciólki.

pojechałam po mamę do pracy bo dużo nie brakowało a by zemdlała. W ogóle ostatnio bardzo źle się czuje.:-(
 
reklama
asik pogoń mamę na badania! Swoją drogą moja kilka miesięcy temu też źle się czuła, i tak co kilka dni. W końcu zaczęła mierzyć ciśnienie i okazało się wysokie. Teraz ma na stałe tabletki.
 
Hej dziewczyny

No wiec termin 19 maja :D :D niecale dwa tygodnie!!! Alez sie ciesze:)

Z imieniem problem, maz chce kube lub franka. Franka niby jego brat rezerwowal ale powiedzieli ze mozemy wziac najwyzej beda dwa franki. W sumie rzadko sie widujemy wiec co mi tam... Mi sie franek bardzo podoba ale tez sie boje bo jest strasznie popularne a juz z jankiem tak trafilismy ze co drugi na ulicy to janek....
Kuba u mnie nie ma opcji absolutnie. Ja proponowalam piotrusia karola filipa ale nic sie mezowi nie podoba


Aaa pamietacie historie z pierscionkiem na moje urodziny, ze maz chcial mi kupic inny niz mi sie podobal. I w koncu nie doczekalam sie zadnego. A chcialam miec pamiatke z ciazy drugiej (w pierwszej bransoletke dostalam i nosze codziennie) wiec jak dzis sie dowiedzialam jaki termin to poszlam do sklepu i ten co mi sie podobal nadal byl (jedyny egzemplarz w moim rozmiarze) i kupilam sobie:) na razie schowalam ale jutro sobie zaloze:) ciekawe co maz powie
 
Witam :-)

Munka to super miałas majowke, fajnie :tak:

Aga przykro mi z powodu smierci mamy przyjaciółki :-(

Kasiek wspolczuje zapalenia pęcherza, miałam dwa razy i w ciąży z Kuba i w ciąży z Wojtkiem, to była masakra. Bolało jak nie wiem...

Asik dziekuje, jest lepiej. Ale dwa dni umierałam z bolu
Wszystkie sandalki super :tak: My tez musimy kupić, wczoraj pojechałam z chłopakami do clarksa zmierzyć im stopy i Kubie teraz wolno rosną ale Wojtkowi szkoda gadac :szok: Pocieszam sie, ze jeszcze trochę i tez wolniej bedą rosły :-) Na razie nie kupiłam sandalkow bo jeszcze nie pogoda na nie a czuje, ze zanim bedzie lato urośnie mu jeszcze stopka.

Aga moj maz tak uwielbia Tkmaxx, głownie tam kupuje ciuchy bo podobnie jak Ty twierdzi, ze sa niepowtarzalne :) ja nie przepadam akurat za tym sklepem ale kilka rzeczy czy dla chlopakow czy dla siebie kupiłam.

josie oo to juz niedługo, super
 
Ostatnia edycja:
josie :) jaki poród/ przeciez ty w ciaze ledwo zaszlas?

dzis widzialam sie z moimi 3 kolezankami najblizszymi zespołowymi. 3 ciezarówy ;) m lipcu bede miała wesolo bo 2 z nich rodzą.

Kasiek - bylam dziś z moim T po buty dla niego i w fabryce cen u nas te moje sandałki sa za 89 zl. W deichmanie za 99.
 
Josie co do imienia to z tych, ktore wymieniłas mi najbardziej podoba sie Kuba (no ale u Ciebie nie wchodzi w grę;)) i Piotruś :) ciekawe jakie w końcu wybierzecie.

a tak w ogóle to nie pokażesz nam brzuszka?! ;)
 
Dzis juz pisze z lozka ale jutro wam pokaze moj wielki balon;)

Tak sobie mysle w ogole zeby nianie zaangazowac do jakiejs domowej sesji zdjeciowej z wielkim brzuchem i jasiem. Tylko jasiek pewnie jie bedzie chcial wspolpracowac...
 
Czyżbym była pierwsza?:szok:

Damian ma wielkie limo pod okiem, pamiątka po wczorajszych wygłupach z wujkiem

Kasiek, Katrina mama robiła badania jakieś 3 mc temu, wyniki w normie. Ale weszła w okres menopauzy i niestety źle to znosi. Gin przepisał jej jakieś tabletki ziołowe które w ogóle nie pomagają. Dodam, że babcia i prababcia też bardzo źle znosiły przekwitanie więc to raczej rodzinne

Josie o to już niedługo, super:-) Z wymienionych przez Ciebie imion to mi się najbardziej Franio podoba. A no i taka sesja zdjęciowa była by świetną pamiątką

Pola dobrze, że już lepiej :) Ja też jeszcze nie kupiłam sandałków, czekam aż zrobi się super ciepło
 
Ostatnia edycja:
reklama
asik moja mama też jest w okresie menopauzy i dostała od gina rewelacyjne tabletki hormonalne (chyba). Teraz też pędem po nie pobiegła. Jakby co mogę spytać nazwę.

josie spróbować nie zaszkodzi! Moja koleżanka ma sesję z brzuszkiem i jej 3 letnią córką - fajowe;-)

Ja dopiero dziś zawożę siku i wieczorem wynik;-) Wczoraj za ładna pogoda i nie chciało mi się jechać do laboratorium a furagin sprawił, że już mnie nic nie piecze...ufff. Badania jednak muszę zrobić czy to na pewno tylko pęcherz czy czasem nie coś z nerkami (bo ta krew).
 
Do góry