reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Kasiek - całe szczęscie ze to nie ta tężyczka. Polka tez sie wykuruje do piatku.
Kasienka - super ze chrzciny udane.
A co do motorków w tylku to u nas jak u Asik - na wet na chwile nie wyłaczaja.

Aga - ja tez chce przesypiać cąłe noce <zazdrosna> Mati sie cofa od paru dni budzi sie na mleko 2 razy, i nie ma ze nie, bo sie rozbudza i tak nie ustapi. Czekam jeszcze trochę i razem wyzrucimy butelkę ( tak zrobiłam z A) i nie bedzie wyjscia

Asik uwielbiam gulasz - mniam , najlpeszy jest z grubym makaronem ( własnej roboty)

Aylin - ja sporo ciuchów tych malutkich oddałam koleżance, troche sprzedaję, ale takie małe zreczy nawet w komisie sie słabo sprzedaja.
Ja raczej kupuje "spokojne" ubranka, a na allegro dobrze sprzdaja sie oryginalne, stylowe. Tak wiec mam w domu zastój ubrankowy. :((
 
Kasienka fajnie że chrzest się udał :-D:-D, a jak masz jakieś ciuszki do oddania to ja chętnie przyjmę, moja kuzynka ma rodzić w lipcu syna i ciężko mają finansowo jej mąż właśnie stracił pracę, a ona ciągle w szpitalu leży z tą ciążą, ja jej odkładam wszystko co mogę no ale nie będzie chłopca ubierać w różowe ciuszki a takich mam najwięcej

asik gołąbki jak ja dawno nie robiłam :-D:-D:szok::szok:


kasiek to dobrze że nie masz tej tężyczki bo to już do końca życia się ma, a Polce zdrówka życzę, a kiedy Wy lecicie ?????
 
Alijenka wyślij mi adres na priv to oddam Ci ( kuzynce) moje.

Kasiek - w sumie dobzre ze teraz Was dopadło, a nie przd samym wyjazdem, zdążycie wyzdrowieć :))
 
Hej laski popisze wieczorem a teraz tylko wspomnę że dostaliśmy przed chwilą wezwanie na bilans dwulatka!!!!! I dotarło to do mnie.....że to już dwa lata Szymek jest z nami. Aaaaaaaaaa!
 
reklama
Kasiek oby katar szybko przeszedl. Ciesze sie, ze badania w normie i mam nadzieje, ze "atak" juz sie nigdy nie powtorzy... moze to cos z cisnieniem bylo...

Andzia wlasnie te reklamy (w angielskiej tv) to masakra. Program poranny dla dzieci - 10 min bajek, 3 min reklam zabawek :szok:
Wspolczuje nocnych pobudek. Mlody przez chorobe tez sie budzi ok 3-4 i nie odpusci dopoki mleka nie dostanie...
Zycze wytrwalosci na silowni :) Ja bym poszla, ale na maszyny ( nie rowerki itp), ale sie wstydze, bo tam same karki ;-)

Munka mnie sie wlasnie wydaje, ze T nie powinien ogladac tv. Najpierw ograniczylam telewizje, a teraz w ogole nie wlaczam dopoki nie pojdzie spac - chyba, ze 10-15 min przed kapiela. Mam wrazenie, ze jak wlasnie tv byl wlaczony (nawet nie bajki, tylko jakis program dla doroslych) to T byl bardziej nerwowy, nie mogl sie skupic na "domowych" zabawach.
Nie wiesz moze jaki ma wplyw sluchanie radia?
PS dlaczego lale musza byc rozebrane do golaska :-D

Alijenka ja do tej pory pamietam jak mnie siorka na dwoch kolkach uczyla jezdzic - mialam jakies 5 lat wlasnie. Dziadek wczesniej probowal, prowadzajac mnie z kijem przyczepionym do siodelka... Teraz rodzice ostrozniejsi ;)

Aylin moj tez jakos sie nie garnie do siadania na nocnik. Znaczy sie siada, wydaje dzwiek w stylu "hyyyy" krzyczy z radoscia "kaka" (chociaz nic nie zrobil) i ucieka :confused2:
Dobrze, ze malz wyszedl bez szwanku ze starcia i oczywiscie &&& za kolezanke.

Kasia.natka Twoj kolega pamieta dzieci na wioskach, ja pamietam jak u mnie przed blokiem sie zbieralismy na trzepaku wracajac do domu tylko na posilki czy szybkie odrobienie pracy domowej... a teraz pusto

Aga fajnie tak odsapnac na chwile - spoko wujek skoro sie zajal A :) Gratuluje owocnej sprzedazy :)

Sunshine T wlasnie lubi wozeczki i lale :-p Wczoraj "wozil" misia w pudelku po pampersach.Szkoda, ze nie przyjedziecie - daj znac jak bedziecie miec przyjazd w planach :) Powodzenia na egzaminie, szkoda ze nie uda sie opoczac w ten weekend.

Katrina u nas tez pelno resorakow (L ciagle kupuje). Ja tylko mne pod nosem przeklenstwa jak nadepne na ktorys (na boso chodze).
Spoznione zyczenia dla najstarszej cory!

Polaa u nas wczoraj slonce, deszcz, wiatr na zmiane. I piekna tecza :)
Nie tylko Tobie sie wczoraj nic nie chcialo ;) Jak musze siedziec w domu to motywacja do dzialania spada :sorry:

Zaza karpatka pierwsza klasa. Zjem na drugie sniadanko ;)

Josie Franek juz niedlugo bedzie z Wami, ale czad :))) Petelka sie nie martw- mysle, ze byloby wieksze ryzyko gdybys rodzila sn... &&& za przygotowania, mam nadzieje, ze uda sie wsjo ogarnac przed porodem.

Aronia zdrowka dla Ciebie. I jak na zlosc, akurat jak Ty chora to malz w delegacji...

MsMickey ale kawaler rosnie :D Moze jakies zdjecie dla ciotek?

Kasienka fajnie, ze chrzest udany :)

Asik przyslij golabka :) Widze, ze gwiazda Ci rosnie - taka mloda, a juz pierwsze wystepy :)

Mloda alez ten czas zapitala, nie :-D


Nie wiem czy Wam pisalam, ale Tomcio chyba bedzie leworeczny (chyba, ze mu sie zmieni). Je lewa, rysuje lewa. Pozniej dokoncze bo mnie dziec ciagnie.
 
Do góry