reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam :-)

U nas tak grzeje od rana, ze na razie siedzimy w domu. Kuba wyszedł przed chwila do ogrodu, po 5 minutach wrócił i mowi "kiedy w końcu bedzie snieg? Te upały mnie męczą" :-D

Zaza jak wycieczka?
Kasiek ale fajny wózek :tak: A pokoik Małej rewelacja, podoba mi sie.

Aylin Zdrowka.

Aga no to fajnie, ze masz takich znajomych ;-)

My my na początku sierpnia jedziemy do Polski na trzy tygodnie. Podróżą jestem troche przerażona ale chłopaki śpiochy wiec mam nadzieje, ze przespia noc. Bilety na samolot tak drogie w wakacje, ze szkoda gadać. A musimy troche rzeczy przywieźć z Polski (z mieszkania teściowej bo babka chce sie wprowadzać) wiec auto jest nam potrzebne. Doczekać sie nie moge bo pierwsze dwa tygodnie będziemy mieszkać w domku na działce u cioci męża. Mam nadzieje, ze odpoczne troche a babcia i tata Piotrka bedą chcieli bawić chłopaków:) a pózniej na tydzień skoczymy do moich rodziców. Wrócimy praktycznie przed sama szkoła Kuby.

Co do odpieluchowania to ja z Kuba zaczęłam jak miał rok i 8 miesięcy (zdecydowanie za wcześnie dla Niego to było) i Odpuscilam. Wróciłam do tego jak miał dwa lata i trzy miesiące - w dwa dni nauczył sie. Z Wojtkiem od jutra chce zacząć, on robi siku na nocnik ale nie wola. Raczej naśladuje Kubę. Ale moze załapie. Kto wie


Kasiek moja siostra jak była w ciąży wlasnie sie zacięła pojechała do szpitala bo przerażona co sie dzieje a lekarz jej spytał sie czy sie goliła :)
na pewno wszystko w porządku, trzymam kciuki za wizytę
 
reklama
Kasiek tak to pewnie :) myslalam, ze chcesz bym przez miasto z fotelikiem pod pachą jechała :D napisz gdzie najlepiej dojechać, a my się dopasujemy :) i nam tez pasuje jak najwcześniej :)

Pola chłopaki macie grzeczne to dacie rade :)

No znajomych mam fajnych i w sumie w różnych częściach kraju hmm i poza tez :D , tylko teraz kasy brak na podróże :D z tym wyjazdem też nie wiem czy dobrze, ze jadę, bo za dwa miesiące wesele, a ja ani ubrania, ani kasy na prezent nic :/ ale będę najwyżej pożyczać później.

Ze sklepami to mam dobrze, bo w zasięgu hmm max kilometra mam 2, a nawet 3 biedronki, lidla, kauflanda, Piotra i pawła, dwie hale targowe, carrefoura i pełno jakiś mniejszych.
 
aga no coś ty, wiem ile fotelik waży:D Heh. A co ci i gdzie na Grabiszyńską/Hallera (ta największa krzyżówka) dojeżdża i gdzie?

polaa zapowiada się fajowo! Przybywajcie;)
 
Aga chlopaków to mamy idealnych do spania a co do grzeczności to roznie to bywa, trzeba wyjechać koło południa na czas drzemki Wojtka, pózniej prom albo tunel -zastanawiamy sie. Mamy auto na gaz wiec tunelem nie możemy ale dzisiaj mój idzie oglądać swoje wymarzone auto wiec kto wie :) pózniej bedzie juz pod wieczór, no a potem padną i mam nadzieje ze całe Niemcy przespia a w Polsce moze koło południa juz będziemy - mam nadzieje :) jak zwykle przeżywam jak głupia
 
Kurcze aylin szkoda ze teraz piszesz o tej radawie my wlasnie wczoraj zaklepalismy nocleg w beskidzie bo niania ma wolne i jedziemy pt-pn:)

Niespodzianka ja mam elastyczna wiec wiazanie nie jest az tak trudne szczegolnie teraz jak nizki na wierzchu to proscizna:)

Kurcze chcielismy chrzciny u tesciow robic a tesciowa mi wczoraj mowi ze u nich tylko soboty po wieczornej mszy o 18.30!!! Czyli po 19 chrzciny a gdzie jeszcze kolacja, kto to wymyslil?! Powiedzialam ze bez sensu w takim razie inny kosciol poszukamy a ona ze nie bo to ske nie da bo terminy maja srututut. No jak sie nie da jak ja place za to przeciez?! Jak sie u nich da to i w innym kosciele sie da. No wiec beda kombinacje musze sie tym zajac w przyszlym tygodniu koniecznie
 
Josie powiedz, ze ona pewnie względy ma u proboszcza to niech załatwi chrzest kiedy Wam pasuje :D

Ale ugotowałam pyszny kompocik :) papierówki, maliny, porzeczka czerwona, czarna, wiśnia- wszystko z działki :) a plus jagody.
 
[video=youtube[/video]

zabawa w ganianego :) i tak z pol godziny

Josie jakos nie wierze w taki pozny chrzest ... nigdy sie z czyms takim nie spotkalam ... moze ksiadz chce sie wprosic na chrzciny :p

Aylin zazdroszcze wyjazdu... ja 20 jade do moich rodzicow do Stalowej tez sama

Pola napewno super zniosa podroz :)

Aga dobrze ze masz takich znajomych :) przynajmniej sie wyrwiesz... kiedy wprowadza Ci sie brat?

Niespodzianka a moze w tamtym miejscu klasc nocnik ?

Kasiek
jak po wizycie? no i co do mleka to ja mam plan do 3 ale tylko kaszke na noc a takto juz tylko zwykle ... a podaje ze wzgledu na witaminy
 
Ostatnia edycja:
reklama
aga ale super masz z tymi owocami, mniam, już czuje ten kompocik!

kasienka do gina wychodzę za pół godz. i cała się telepię:/ Moja rano na zwykłym je kaszę (tj. u nas kozie, cho skazy już dawno nie ma, ale jakoś się przyzwyczaiła). I tak myślę jak to u was. Chyba też będę chociaż do wiosny podać na noc mm.

josie pierwsze słysze żeby chrzty dla malutkich dzieci robić na wieczór - ksiądz powalony?! Wszędzie są w niedzielę około południa. Pokaż ubranko co!
 
Do góry