reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

cześć kobitki

nawet nie mam czasu by siąść i Was poczytać...:sorry2: przez 3 dni jestem gościem we własnym domu. Najpierw babcie zawoziłam na badania gdzie miała wyznaczoną godzinę wizyty a czekałyśmy prawie 4h:szok: wczoraj z O. u okulisty a dziś byłyśmy u dentysty i jestem mile zaskoczona bo ładnie dała sobie wyrwać ząbka

pozdrawiam Was
 
reklama
aga alijenka zabijcie mnie. Wróciliśmy dopiero 30min. temu, bo gumę załapaliśmy i to wioskę od domu! Z dzieckiem, a M nie ma klucza do zmiany opon...zaczął chodzić po domach i w końcu jakiś Pan użyczył. Zmieniliśmy, ale co...zapasówka to padaka. Na zakrętach piszczy i droga hamowania się wydłużyła! Prawie w gościa przywaliliśmy. Na dodatek (bo to było na dziurze), chyba coś się skrzywiło dlatego tak skrzypi na skrętach! Nie da się jechać w dłuższą trasę;/ A już tak Poli naobiecywałam zabawę z dziećmi i mamy bagażniku drugi fotelik:/ Dopiero jutro zawiozę do wulkanizacji żeby zrobili! Chciałam pożyczyć auto od mamy, ale ta jutro potrzebuje, bo drugie brat nad morze zabiera i du.pa. Jestem uziemiona. Szczęście, że to M prowadził! Jutro wulkanizacja od 8.00 (P o tej wstaje), więc dopiero będę tam ok. 8.30, bo ulice obok, ale i tak nie zrobią mi na miejscu, bo oni wiecznie zawaleni:/
 
Aga a może sama zrób wypad do Alijenki? Najwyżej jeszcze w następnym tygodniu razem powtórzymy, albo do mnie wpadniecie!

Edzio:
buuuu PUSTKI!

Kupiliśmy wczoraj Danio. P oglądała wczoraj 20 razy reklamy z tym potworkiem. Dziś wyciągam z lodówki i pytam czy chce zjeść Danio, żeby ten potworek nie przyszedł - wciągnęła sama cały kartonik, po czym wyrzuciła łyżkę do zlewu, a pudełko do śmieci i nic nie jest umazane, nie ma na bluzce czy stoliku śladu po serku;) Hurrrrra! Mega postęp nabiałowy!

Jadę do wulkanizacji i się stresuję. Jak będą musieli coś prostować czy wymieniać, a nie będą mieli dziś czasu to dupa z weekendowego wypadu nad jezioro:/
 
Ostatnia edycja:
a gdzie Wy się wszystkie pochowałyście?

u nas taki skwar, że dzieciaki na dworze nie chcą siedzieć bo za gorąco. Czekamy aż K. wróci z pracy i nad jeziorko zmykamy

Kasiek nieciekawie z tym kołem :/ ja byłam 2 razy w wulkanizacji i zawsze od ręki mi naprawiali. Super, że wszystko ok z dzidzią :)

Josie u nas chrzciny w soboty i niedzielę, co do godziny to można się dogadać z księdzem więc ok.
 
Asika zazdroszczę jeziorka :) ja myślałam, ze się przemogę i pójdę z dzieckiem do aquaparku który mam 5min od domu rowerem i co wstęp całodniowy 67zł :(

Kasiek mam nadzieje, ze nic poważnego z autem.

Młody usnął, a ja muszę się brać za ogarnianie tajfunu.
 
Kasiek super, ze wizyta ok i ze widzialas dzidzie.

Asik zazdroszcze wypadu nad jeziorko.

Aga troche cena zaporowa 67 zl o_O

Nie bede sie rozpisywac, bo nadaje z pada.Komputer zawalony wirusami. Dziewczyny z informatycznymi malzami moglybyscie sie zapytac o dobry, darmowy program anty spyware i antymalware? Avast, ad aware, avira, avg nie widza tych paskudztw. Spyhunter widzi ale nie mam kodu aktywujacego (moze ktos z tym pomoze).Sankju z gory.
 
reklama
Do góry