reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Ja też witam :-)

U nas nas ciepło ale słońce raz za czas się tylko pojawia. Kuba w szkole, Wojtek i mąż śpią a ja nie wiem co robić :) wyprasowalam wczoraj wieczór, posprzątałam do południa i teraz nuda ale lubię taka nudę :) mam w planie sprzątać w szafkach w kuchni ale wyjątkowo mi się teraz nie chce . W piątek mój ma urodziny i robię w sobotę mu imprezę niespodziankę, znajomych już zaprosilam, teraz myśle jak pozbyć się go z domu, zeby wrócił dopiero na gotowe...
 
Polaa wykorzystaj jakiegoś kolegę. Nawet któregoś z zaproszonych - niech namówi męża na,zakupy/ przesuwanie szafy, pilne malowanie ploty itd
 
Aylin o tym wlasnie myślałam :tak: Dzisiaj muszę zadzwonić wlasnie do jednego. Miałam na myśli tez, zeby ich tradycyjnie wysłać na basen ale pojadą do południa i przed 13 wrócą do domu najpóźniej bo Wojtek do spania. Koleżanka mi obiecała, ze do południa weźmie Wojtka do siebie, pobawi się z jej dzieckiem a Kuba mi pomoże w domu :) mam nadzieje, ze wszystko wypali.
 
U nas też bosko. 25C i słonko, ale odkąd mam wifi w tel. to co jakiś czas zaglądam;)

Poli ścianka:)
20140915_131939.jpg
 

Załączniki

  • 20140915_131939.jpg
    20140915_131939.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 38
Wybaczcie, ja na sekundę bo walczęz komputerem i muszę sprawdzić czy mi tu posta wyśle. Chyba mam niezłego trojana na laptopie albo jakiegoś robala bo mi zablokowało możliwość pisania postów na moim forum akwarystycznym... Sprawdzam teraz czy tu jest ok...
 
Asik zdrowka! Oby nie jakies grypisko...

I jade gdzies. Nie wiem gdzie bo mam nas w czw spakowac i mezol robi niespodzianke na 5dni:) Mialam tylko spytac gina czy moge jechac autem w podroz a ten zyczyl szerokiej drogi. Nie widzi zadnych przeciwskazan, mam tylko nie byc na pelnych obrotach. Juz sie nie moge doczekac:p
 
reklama
Do góry