reklama

Czerwone chrostk z ropa i sucha skora na twarzy POMOCY!!!!

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez natalia2410, 13 Czerwiec 2012.

1. natalia2410

natalia2410 Początkująca w BB

Witam mam 3 miesieczna corke i od tygodnia mecze sie z jej chrostkami z ropa i sucha skora na twarzy nie smarowalam jej niczym bo tak mi lekarz powiedzial kazal tylko przemywac woda lub rumiankiem ale to jej nie pomaga nie wiem co mam robic jak wiecie jak mi i mojej corce pomoc to poratujcie.!!!!

2. happybeti

happybeti show must go on...

Na suchą skórę polecam kosmetyki z serii Emolium...Btw woda wysusza- moja córeczka co prawda krostek nie kiała, ale sucha skóre , wysypki i ogólnie AZS, z którym zmagamy sie do teraz, choc jest o niebo lepiej....Kąpałam w emulsji Emolium albo olejku do kapieli Babydream(żadnych mydelek ani płynów do kapieli, bo wysuszają).Smarowałam Emolium kilka razy dziennie, bo miała tak suchą skórę, ze łuszczyla sie płatami....
    Co do krostek, to spróbuj moze zapisac córeczke do dermatologa albo alergologa....Ten Twój lekarz nic ci nie powioedzial, co to za krostki????Co to jest, od czego???Przyczyny moga byc rózne, póki nie wiesz, co to, to nie możesz zbytnio dzialać....A z rumiankiem bym uważała- u nas uczulał....

3. reklama
  4. natalia2410

Lekarz powiedzial ze to nie jest uczulenie ani nie ma skazy bialkowej mowila ze to moze byc od sliny i ze dziecku takie Chrostki wychodza :/

5. myszka2829

myszka2829 Fanka BB :)

czerwone krostki podchodzace ropa to mnie sie z ospa wietrzna kojarza, maluch nie mial kontaktu z kims zarazonym??

6. Moniek_78

Moniek_78 Fanka BB :)

natalia czerwone krostki i sucha skóra....hm....u nas lekarz powiedział, że to alergia pokarmowa. Jesteśmy teraz na bebilonie pepti, kąpię w emolium i smaruję suche miejsca kremem oilatum soft. Jest o niebo lepiej.
    Takie krostki to może być właśnie alergia pokarmowa, trądzik niemowlęcy albo potówki.
    Nam lekarz nie kazał używać rumianku bo ponoć uczula.

7. natalia2410

Moj lekarz stwierdzil ze to nie jest alergia na pokarm a bebilonu nie chce pic tylko nan pije

8. mammita

mammita Zaciekawiona BB

Miałam podobny problem i lekarz zalecił mi kupić jakiś emolient z apteki na skórę atopową. Myślę że jest już troche lepiej, a stosujemy go już ok. miesiąca

Poleć forum