reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwone chrostk z ropa i sucha skora na twarzy POMOCY!!!!

Dołączył(a)
13 Czerwiec 2012
Postów
5
Witam mam 3 miesieczna corke i od tygodnia mecze sie z jej chrostkami z ropa i sucha skora na twarzy nie smarowalam jej niczym bo tak mi lekarz powiedzial kazal tylko przemywac woda lub rumiankiem ale to jej nie pomaga nie wiem co mam robic jak wiecie jak mi i mojej corce pomoc to poratujcie.!!!!
 
reklama
Na suchą skórę polecam kosmetyki z serii Emolium...Btw woda wysusza- moja córeczka co prawda krostek nie kiała, ale sucha skóre , wysypki i ogólnie AZS, z którym zmagamy sie do teraz, choc jest o niebo lepiej....Kąpałam w emulsji Emolium albo olejku do kapieli Babydream(żadnych mydelek ani płynów do kapieli, bo wysuszają).Smarowałam Emolium kilka razy dziennie, bo miała tak suchą skórę, ze łuszczyla sie płatami....
Co do krostek, to spróbuj moze zapisac córeczke do dermatologa albo alergologa....Ten Twój lekarz nic ci nie powioedzial, co to za krostki????Co to jest, od czego???Przyczyny moga byc rózne, póki nie wiesz, co to, to nie możesz zbytnio dzialać....A z rumiankiem bym uważała- u nas uczulał....
 
Lekarz powiedzial ze to nie jest uczulenie ani nie ma skazy bialkowej mowila ze to moze byc od sliny i ze dziecku takie Chrostki wychodza :/
 
natalia czerwone krostki i sucha skóra....hm....u nas lekarz powiedział, że to alergia pokarmowa. Jesteśmy teraz na bebilonie pepti, kąpię w emolium i smaruję suche miejsca kremem oilatum soft. Jest o niebo lepiej.
Takie krostki to może być właśnie alergia pokarmowa, trądzik niemowlęcy albo potówki.
Nam lekarz nie kazał używać rumianku bo ponoć uczula.
 
reklama
Miałam podobny problem i lekarz zalecił mi kupić jakiś emolient z apteki na skórę atopową. Myślę że jest już troche lepiej, a stosujemy go już ok. miesiąca
 
Do góry