reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
dzien dobry kochane forumowiczki!!
jak minela swiateczna sroda?
odpoczelyscie?
moja rodzinka przesiedziala wczoraj caly dzien w domu,oprocz mnie bo popoludniu wybralam sie na zwiedzanie sklepow meblowych(sama,samiutka)...powiedzmy ze podobalo mi sie wszystko i nic...nic jeszcze konkretnego nie wybralam...
strega wrocilas z poloski?masz jakis katalog ze wzorami pomalowanych scian?czy cosik w tym rodzaju?
kosmitka jak sie czujecie,ty i brzuchol?
cucciola ,jeszcze raz auguroni...
baci e abbraci dla reszty forumowiczek.....
 
Dziekuje kochane:-)
Piekne anniversario cala rodzinka chora wczoraj popoludniu wyszlismy na maly spacer nad morze i tyle z naszego Swieta:baffled:
Dzisiaj maz w domu z goraczka my tak sobie:baffled:
kosmitkaa moze Ty juz na porodowce??
anikajakie meble Ci sie podobaja cos w stylu antycznym czy modernym??u nas moda na antyki ja znowoz kocham styl bardziej nowoczesny :tak:
luczkajak dzisiaj Lorenzo??
pinkyCavallino matto nie jest zbyt duze dzieci wybawic sie wybawiawia
my bylismy z przyjaciolmi nie znalezlismy nic ciekawego moze to przez to ,ze rok wczesniej bylismy w Gardaland,nie ma nawet porownania
i gdzie reszta kobitek opowiadajcie co tam ciekawego porabialyscie wczoraj??!!
 
czesc dziewczyny,
jestem i ja :-) jeszcze nie na porodowce, ale juz chyba blisko, dzis sobie ponarzekam, od trzech dni wszystko mnie boli, krzyz, pachwiny, brzuch, a dzis nawet stopy ;-) a jeszcze zgaga mnie dopada, ze o katarze nie wspomne,
ale nie ma tego zlego, tak mi do niedawna dobrze bylo, ze moglabym nigdy nie rodzic, a za chwile bede blagac, zeby juz sie zaczelo ;-)

dzieciaki na szczescie wyzdrowialy, jeszcze my z mezem walczymy

cucciola wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i zdrowka!
anika a czemu sama?
luczka super, ze Lorenzo fajnie daje rade :-) jak dzis sie czuje? mam nadzieje, ze mu minelo, ale znow jakas epidemia w Rzymie, w pracy wszyscy chorzy, w przedszkolu dzieci zasmarkane, na szczescie wyglada, ze nic powaznego...
 
Ostatnia edycja:
cucciola mi podobaja sie oby dwa style...
teraz mam kuchnie,soggiorno,sypialnie w arte povera,cameretta,bagno moderno..
zas na nowym mieszkaniu bede mieszac style,kuchnia /soggiorno bedzie troche moderno troche arte povera...,bagno,cameretta moderno,sypialnia jeszcze nie wiem..
kosmitka,bylam sama bo z dziecmi to nie interes,moj m.zostal w domu z dziecmi,a ja bylam sie rozejrzec ,rozpoznac w cenach,do kupna oczywiscie bedziemy oby dwoje...
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny....
no i po swiecie,my bylismy troche na plazy ze znajomymi a potem u nich,bylo cieplutko chociaz troche wialo...mial byc upal,przynajmniej tak zapowiadali,ale do nas nie dotarl...
luczka,super,ze lorenzo dogonil juz rowiesnikow,za troche ich przegoni:-)mam nadzieje,ze dzis juz lepiej,mam nadzieje,ze kaszel szybko minie...
kosmitka a mowilam,zebys ze sprzataniem nie przesadzala:-),no ale u ciebie to juz tak bedzie do porodu z tym samopoczuciem...odpoczywaj troszke...super,ze chlopcy zdrowi a wy sie z mezem kurujcie z kataru...
cucciola auguri,kochana niech wam sie spelniaja marzenia...i zdrowka...
milego dnia wszystkim...
 
Dzien dobry, cucciola WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO. Przy okazji życzę wam zdrówka, oby wszystkie katary i gorączki się wam skończyły coby nacieszyć się trochę ciepłem i słonkiem.
kosmitka współczuję ci bardzo tych wszystkich bólów, może pocieszaj się kochana myślą, że już za chwileczkę już za momencik będziesz tulić maleństwo:-)Albo zatrudnij męża do masaży, głaskania smyrania coby ulżyć tobie i kręgosłupowi:tak:
Pinky ja kiedyś byłam w cavallino, mnie się podobało, choć pamiętam że maciek był chyba trochę za mały i mial akurat płaczliwy dzień, teraz mamy zamiar wrócić gdzieś może w sierpniu. Maciek jest większy, więc z większej ilości rzeczy będziemy mogli skorzystać. cucciola ma rację, jeśli była wcześniej w gardalandii a potem zahaczyli o cavallino to porównania nawet nie nalezy robić. Cavallino to taki park lokalny i niedaleko do niego, do większych ja przynajmniej mam daleko.
 
reklama
anika a ok, myslalam, ze Twoj maz jak moj, kiedys mi zapowiedzial, zebym na niego nie liczyla w kwestii urzadzania mieszkania, bo mu wszystko jedno ;-) ale w najblizszym czasie na razie nam to nie grozi :-)
anja hehe, dobrze mowilas, juz motorek mi sie wylaczyl, takze juz bede odpoczywac, wczoraj maz sie wykazywal, ja tyle o ile, ale wreszcie mamy posprzatane, sporo gratow wyrzucone, stwierdzilismy, ze czesciej powinni do nas goscie przyjezdzac ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry