reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

dziewczynki ,nie bojcie sie mnie ,obiecuje ze nie bede was juz biczowala!!!nakazujac posluszenstwa!!!!
ochhh jakie super wrazenie panoszyc sie na otwartym watku,na zamknietym rowniez!!!
ale jest tu cos nie tak,jak tyran moze zachowywac sie jak dziecko hmmm,od dzis nazywajcie mnie zlosliwa kolezanka ..
w koncu pojawil sie super temat,gdzie mozna sie porzadnie nakrecic,a nie tylko slodzic i slodzic,bo ile mozna pisac o bolu glowy,zmeczeniu i deprescji zyty...
watki nazywaja sie zamkniete ,bo maja funkcje zamknietych,to znaczy ze nie ma do nich dostepu pierwsza lepsza osoba mieszkaja we wloszech...
 
reklama
zyta daj spokoj, nikt Cie z tego watku nie wyrzucal, sama napisalas, ze nie bedziesz pisac!
i o co Ci chodzi? wykasowalas nas ze znajomych, sama piszesz, ze nie chcesz naszych zdjec ogladac, ze "Ty specjalnie czekalas na ten moment", zeby Cie anika wypisala, to czemu sie oburzasz, ze to zrobila, szczegolnie, ze w miedzyczasie "sama tam weszlas, zeby sie wypisac", aaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rofl2:
@kosmitka nikt mnie nie wyrzucal,ale latwo bylo sie domyslec napieta sytuacje...
skoro wam sie moj sposob pisania nie podobal,poprostu bylo mi o tym napisac...,chociaz pisalam tu tak dozo i nikt mi o niczym nie wspomnial...
a specjalnie nie czekalam na ten moment,zeby mnie Anika73 wykasowala,bo watek zalozyla inna osoba,a jak juz pisalam,szybko przejela stery wyzej wymienona i nie informujac wykasowala mnie,tak sie nie robi...po dwoch latach,zostalam poprostu wyrzucona...podejrzewam,ze jak by inna osoba zajela sie tym watkiem,inaczej by to zrobila...,przeciez jest to zrozumiale,ze skoro juz nie chce chociazby juz uczestniczyc w tym,to napewno jak juz pisalam,nawet sama bym sie wykasowala...
Anika73 pisze:
och zapomnialabym dodac ze bzdur o paszporcie wloskim,
super postow ,wyzwisk itp.juz nie ma,zostaly przez zyte wszystkie wykasowane,..
Anika73 jak slusznie zauwazylas,wiecej postow usunelam,nie tylko te wyzej wymienione przez ciebie,a twoje zlosliwosci wobec mnie sa zupelnie niepotrzebnie,ja jeden post ci napisalam,w ktorym powiedzialas,ze ci obrazilam,a ty w kazym swoim poscie uzywasz zlosliwosci wobec mojej osoby,zastanawiam sie ile masz lat....
Anika73 pisze:
teraz zaluje ze skasowalam posty,zobaczylabym jakie wyzwiska w twoja strone wymienilam...

alez goracoooo zeczywiscie....
 
zyta ,dziewczyno ,ty jeszcze nie zrozumialas,ze od miesiaca mieszasz i szukasz zaczepki?za kazdym razem konczysz post piszac ze wiecej nie napiszesz...no to nie pisz....
znasz przyslowie pieknym za nadobne?
do mnie sie czepiasz za kazdym razem jak piszesz post,co mam wedlug ciebie robic,moze chcerz abym cie przeprosila?dziewczyno,daj sobie na luz bo sie osmieszasz
 
czesc dziewczyny...goraco jak cos....
a ja zawsze myslalam ze zdjecia sie oglada dla przyjemnosci...ale duzo nowych rzeczy mozna sie dowiedziec na bb....no ale skoro tak nie jest to po co ten placz nad rozlanym mlekiem....ktos mowil kiedys o nabijaniu postow czy mi sie wydawalo bo z goraca rozne rzeczy sie wydaja...
 
czesc dziewczyny jeszcze raz...ochlodzilam sie troche...
luczka ja sie chetnie z toba zamienie na tydzien dzieciakami...a swoja droga ja jak ty wynosilam mamie lyzki z domu i do tej pory wspomina jak co jakis czas musiala dokupywac lyzeczki bo tych brakowalo...a teraz patrze ze i chiarze sie lyzeczki najbardziej podobaja:-)a jak wy z katarem....moze sie przyawyczaicie do klimy bo to wlasciwie pierwszy rzut goraca takiego i moze bedzie lepiej...pakoj lorenzo i mi go podrzuc:-)
strega a wy z matim korzystacie juz z baseniku jaki pokazywalas?
ptynia napewno promosso...co to za mam nadzieje?
kosmitka jak sie ma ja chlopaki?jakies zdjecie najmniejszego aktualne bys pokazala zobaczylybysmy jak urosl:-)to samo sil jak znajdzie czas...
cucciola to stawiaj mala kolo kanapy ty na drugim koncu i ja wolaj dawaj jej cos niech wykabinuje ze moze przejsc opodpierajac sie kanapy sprobuj sposobem bo inaczej szkoda kregoslupa...
anika mnie oszczedz ja mam plecy poparzone poczekaj z tym biczowaniem ha ha...jak tam posprzatalas pokoj chlopcow na nowym mieszkaniu?
jeszcze cos napisze jak sie rozejrze w pracy bo w koncu i szef mnie zwolni jak corka...
 
Ostatnia edycja:
Baseniku jeszcze nie rozlozylam..bo dopiero w zeszlyweekend zaczelo sie upallnie u ans a bylismy caly weekend poza domeme praktycznie wiec inauguracje zrobimy w sobote dopiero.

Mateusz ma teraz basen w ogrodku w zlobku..musialam anwet kapilowki dostarczyc hehe. super widok..jak sie dzieciaki pluskaja w ogrodku

AAaaaa .sprostowanie ledum non funziona un c****!!!! Mateusz to jedno wielkie ugryzienie komara...po 5-6 na nogach i troche na rekach ..wszytko rozdrapane po nocy do krwi i napuchniete grrrrrrrrrrr


Edit: a wracajac do rpzesilen / lata to wczoraj wlasnie byl najdluzszy dzien ...faktycznie dluzyl sie a ta noc byla najkrotsza...hmmm tak cos czulam heheh

http://halloween.friko.net/najdluzszy-dzien.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
anja..bylam wczoraj posprzatac w pokoju dzieci,powiedzmy ze cos zrobilam,z grubsza pomylam..
strega..prawda lato nam sie zaczyna...ja w tym momencie mam w mieszkaniu 27 st,a jeszcze nie zaczelam gotowac obiadu,ale dzis wieczorem naszego papi nie bedzie na kolacji,wiec mniej gotowania,dzieciaczka cos na szybkiego upichce,a sama zjem na zimno
 
Do góry