reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cześć? Nie wiedziałam gdzie mam to napisać...

Przepraszam, ale od dwóch miesięcy chorujesz i rodzice tego nie widzą?

Do lekarza z rodzicem - takie jest prawo. Jeśli to ciąża, to jak najszybciej. Musisz zrobić badania, brać kwas foliowy, więc nie przejmuj się rodzicami i ich opinią.
 
reklama
Mama twierdzi, że to moja fanaberia żeby nie pójść do szkoły. Ostatnio chciałam żeby sprawdziła mi czy moja pani doktor przyjmuje to nie zrobiła tego i cały dzień się do mnie nie odzywała, bo wróciłam ze szkoły po jednej lekcji... Nie czuję jakiegoś wsparcia z jej strony i to dobija najbardziej
 
Poza wymiotami i mdłościami nie mam praktycznie żadnych innych objawów, oprócz tego nie mogę nic jeść, ziemniaki jakoś zjem, ale jeżeli chodzi o wszelkie kotlety od razu idę je zwymiotowax, nic prawie nie jem, schudłam w ciągu ostatnich kilku dni jakieś dwa kilo i ostatnio dokucza mi twardy brzuch, który nagle staje się większy niż zazwyczaj i jest jak skala..
 
Okropnie. Rano wymiotowałam zielonymi wymioxinami chyba 3 razy, ale poszłam na 3 lekcje po drodze wymiotując dwa razy, wytrzymałam dwie lekcje, wymiotowałam w łazience i poszłam ze szkoły na dwór się przewieyrzyx. Najgorsze jest to, że strasznie chce mi się wymiotować, a kiedy już idę to zrobić mega mnie dusi i nie mogę tego zrobić. Było w miarę okej, ale teraz znowu kręci mi się w głowie i mnie mdli. Czekam na chłopaka i na dworze będę znowu pewnie wymiotować.. Na nic innego nie czekam, aby tylko zrobiło mi się trochę lepiej
 
reklama
Do góry