reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cześć wam.

reklama
U mnie przy becie w okolicy 40tys. też nic nie było widoczne, dopiero po tygodniu pojawił się zarodek a po kolejnym serduszko :) także beta nie zawsze się sprawdza :)
Chyba Ty się przyczepiłaś dziewczyno. Oba wątki są ze soba powiązane. Najpierw przeczytaj jeden a potem się udzielaj. Ta hisoria była trochę dziwna bo przy becie ponad 50000 było widać tylko malutki pęcherzyk. Poza tym nie Ciebie dotyczy wątek, więc daj już spokój.
 
Cześć dziewczyny.
Jakiś czas temu martwiłam się jak lekarz powiedział że podejrzewa ciążę pozamaciczna.
Teraz wracam do was z dobrymi wiadomości, poszłam do ginekologa prywatnie, potwierdziło się jestem w ciąży 9 tydzień. Bardzo się cieszę że się wszystko potwierdziło, teraz mogę spać spokojnie.
🤭🤭🤭🤭🙂
Dołącz się do grupy z Twojego miesiąca kwietniowki czy jak tam przypada 😊
 
Do góry