reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cześć

Julcia5536

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
61
Cześć, 5 miesięcy temu urodziłam poprzez cesarskie cięcie, karmię piersią od poczatku, od tego czasu pierwszy raz zdecydowałam się na stosunek przerywany po, którym odczuwam straszny ból podbrzusza jakby jajnikow, nie wiem co jest grane. Czy Wy też odczówałyście ból po stosunku? Zaznaczę, że to nie była pełna penetracja poprzez ból który towarzyszył mi podczas wkładania członka do pochwy.
 
reklama
Rozwiązanie
Każda z nas po porodzie w różnym tempie dochodzi do siebie. Być może blizna jest na tyle świeża, że sprawia ci dyskomfort jeszcze i stąd ból.
Każda z nas po porodzie w różnym tempie dochodzi do siebie. Być może blizna jest na tyle świeża, że sprawia ci dyskomfort jeszcze i stąd ból.
 
Rozwiązanie
Do góry