reklama

Czeste sikanie 5 latka

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez aleesa, 5 Styczeń 2013.

1. aleesa

aleesa Zaciekawiona BB

Moje dziecko od 6 tygodni zaczelo duzo sikac.Czasami w 15min moze isc na siku 8-10 razy,Nie ma infekcji moczowej ani zadnych problemow zdrowotnych a lekarz stwierdzil ze to okres w krorym ma mala cewke moczowa i zbiera sie duzo siku wiec jest wraznie ze jest ciagle przepelniona.
    Czy spotkalyscie sie z czyms takiem???
    Kazal czekac i namaiwac dziecko do sikania rzadziaj.

2. Rosi79

Rosi79 Fanka BB :)

jezeli lekarz zlecil badanie moczu i wyszlo oki,to nie masz czym sie martwic na zapas.Tymbardziej jezeli dziecko nie uskarza sie na zaden bol.

3. reklama
  4. Kiulik

Kiulik Fanka BB :)

Ja spotkałam się z przypadkiem że początkowo owszem było to taki okres,dużo sikało i często, ale jakoś rodzice nie zwracali na to większej uwagi i dziecko potem miało bardzo duże problem natury psychicznej, nie mogło spac w nocy, a w dzień źle funkcjonowało bo wydawało mu się że cały czas chce mu się siusiu, a faktycznie "wysikiwał" tylko troszkę zmuszając się do tego. Dlatego uważaj, kontroluj i tak jak lekarz zalecił namawiaj do rzadszego sikania.

5. pssotka

pssotka Początkująca w BB

ja mialam taki problem u mojego synka tez ma 5 lat :) wyniki byly w porzadku a on dalej czesto sikal robilam mu nasuadowki z rumianku tylko bardzo uwazaj zeby sie nie poparzyl i podawaj mu taki sok z zurawiny dostepny w aptece (zurawit czy jakos tam) powinno samo przejsc
    zrob tez posiew moczu na obecnosc bakterii jesli jeszcze tego nie zrobilas

6. aleesa

aleesa Zaciekawiona BB

dziekuje za podpowiedzi,sprobuje z tym sokiem,ale mi sie wydaje ze to sikanie psychiczne.Sika wieczorem przed spaniem i jak sie jej nudzi,jak jest zajeta caly dzien to nawet nie wspomni.Musze sie temu dokladniej przyjrzec

7. sumatra

sumatra Początkująca w BB

Rozumiem że mozna często sikać ale 8 razyw ciągu 15 min to chyba nie jest normalne

8. Eminem

Eminem Fanka BB :)

Nie jest, dlatego zamiast na forum, trzeba się udać do pediatry:) Może to stulejka?

9. solina

solina Zaangażowana w BB

Idźcie po prostu do pediatry, wyjaśni się pewnie tam wszystko.. nie czekajcie ani chwili. Lepiej chuchać na zimne. :) niż potem płakać jak coś się stanie. :)

10. reklama

Poleć forum