reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy brak objawów w 7tc to zly znak?

Mamuśka011

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Październik 2018
Postów
28
Witam drogie mamy prosze pomóżcie mi bo zwariuje. Jutro mam termin pierwszego USG zeby potwierdzić ciążę niestety oprócz 2 kresek na wielu testach nie mam żadnych,, dowodów " ze w tej ciazy jestem zero objawów mdłości brak ból piersi brak jedyne to może jestem troszkę bardziej zmęczona i to tyle no i jeszcze do piątku jedyne co to czułam takie delikatne, pojedyńcze, ledwo wyczuwalne skurcze troszkę jak na okres ale byly bardzo slabe i zdarzał sie taki jeden na nwm 2 godziny ale tez ustało tyle sie naczytalam ze niby zdrowa ciąża to wysokie HCG a jeśli jest wysokie HCG to objawy są i teraz nwm czy jeśli ich nie mam to ciąża zle sie rozwija? Albo co gorsza wgl jej nie ma? Do jutra chyba zwariuje wiem ze 7 tc to bardzo wczesna ciąża ale dodaam też ze pierwszy pozytywny test wyszedł dopiero 7 dni po spodziewanej miesiączce czy to tez oznacza ze cos jest nie tak. Do jutra na prawde oszaleje. Tylko czytam głupoty w internecie o obumarlej ciąży o pustym pęcherzyku a w internecie wydaje sie tego tyle ze mozna pomyśleć ze urodzić zdrowe dziecko i donosic ciąże to jakis cud Boży.
 
reklama
Nie martw się, wszystko powinno być dobrze, ja oprócz lekkiego bólu podbrzusza jak na okres nie miałam żadnych objawow ciąży, a wszystko było w porządku, dzidzia na świecie od września :)
 
Witam drogie mamy prosze pomóżcie mi bo zwariuje. Jutro mam termin pierwszego USG zeby potwierdzić ciążę niestety oprócz 2 kresek na wielu testach nie mam żadnych,, dowodów " ze w tej ciazy jestem zero objawów mdłości brak ból piersi brak jedyne to może jestem troszkę bardziej zmęczona i to tyle no i jeszcze do piątku jedyne co to czułam takie delikatne, pojedyńcze, ledwo wyczuwalne skurcze troszkę jak na okres ale byly bardzo slabe i zdarzał sie taki jeden na nwm 2 godziny ale tez ustało tyle sie naczytalam ze niby zdrowa ciąża to wysokie HCG a jeśli jest wysokie HCG to objawy są i teraz nwm czy jeśli ich nie mam to ciąża zle sie rozwija? Albo co gorsza wgl jej nie ma? Do jutra chyba zwariuje wiem ze 7 tc to bardzo wczesna ciąża ale dodaam też ze pierwszy pozytywny test wyszedł dopiero 7 dni po spodziewanej miesiączce czy to tez oznacza ze cos jest nie tak. Do jutra na prawde oszaleje. Tylko czytam głupoty w internecie o obumarlej ciąży o pustym pęcherzyku a w internecie wydaje sie tego tyle ze mozna pomyśleć ze urodzić zdrowe dziecko i donosic ciąże to jakis cud Boży.
Nic sie nie martw [emoji6] choć wiem ze ciezko sie nie martwic, sama jakis czas temu tak panikowalam i niepotrzebnie [emoji6] ja również nie mam żadnych objawów ciąży, jedynie dwa razy zdarzyly mi sie mdlosci i wymioty a dzis juz jestem w 9tc i zadnych objawów nie mam a dzidzia rosnie [emoji6]
Nie kazda musi miec te wszystkie objawy [emoji6]

Ps. Na kiedy wychodzi ci tp ? Czerwiec ? Jesli tak to zapraszam do nas na watek [emoji6]
 
Wiesz, co najgorsze to czytać w Internecie takie właśnie rzeczy i niepotrzebnie się stresować. Też tak robiłam, ale nauczyłam się, że nie warto. Każdy jest inny, a wszystko jest na pewno dobrze :)
 
Absolutnie nic się nie martw. Ja też nie miałam objawów na samym początku oprócz bólu piersi, który przeszedł w 8 tygodniu ciąży. Potem od 9 tygodnia mdłości. Ja jestem w 24 tygodniu ciąży i już trochę tych mdłości mam dość. Każdy organizm jest inny. Jeszcze masz czas, żeby objawy się u Ciebie pojawiły chociaż wcale nie muszą. :)
 
Ciesz się, że póki co ciąża tak przebiega, jeszcze może się to zmienić i uwierz, że zatęsknisz za tym dobrym samopoczuciem bardzo szybko :D spokojnej ciąży ;)
 
Wiesz co, ja podczas tej ciąży oprócz zmęczenia na początku w ogóle nie czułam się jak w ciąży. Dodam slabiutkie kreski na testach. Do czasu... Jak 9 tyg pojawiły się mdłości, potem wymioty, kilka tyg. Masakra! Teraz jestem w 32.cala ciaza strach, plamienia, krwawienia bóle. I popatrz. Teraz nie mogę się doczekać grudnia i mojej kruszynki :) życzę Ci wszystkiego dobrego. Nie czytaj za dużo bo to powoduje stres, a dzieciaczek to czuje. I nigdy nie przekreślaj ciąży-obojętne, co by się działo Powodzenia!
 
reklama
W drugiej ciąży miałam zero objawów do 8tygodnia.A jak się zaczęły mdłości (które trwały do końca ciąży w zasadzie) to naprawdę tęskniłam do 'czasow bezobjawowych'
 
Do góry