reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy cisza jest możliwa?

Dołączył(a)
3 Listopad 2018
Postów
5
W połowie września z dziewczyną raz uprawialismy seks bez zabezpieczeń ale do wytrysku nie doszło w środku. Na początku października dostała okresu takiego jak zawsze. Teraz powinna na dniach dostać okres, w ciągu ostatniego miesiąca z hakiem jest bardzo senna, jest często smutna. Przez październik 3-4 razy uprawialismy seks za każdym razem w prezerwatywie. Ale lekarz już jakos w marcu powiedział że ma podejrzenia niedoczynności tarczycy. Czy jest wgl szansa że po okresie i tym wszystkim może być w ciąży? Nie ma jakichś zmian na piersiach. Mówi że czuję się jak zawsze przed okresem. Proszę bardzo o odpowiedź.
 
reklama
Na 100%? Przy okazji powiem że jestem nerwowy jeśli chodzi o te rzeczy...
Tak.
Dostala miesiaczke we wrześniu, w pazdzierniku byla tylko prezerwatywa, wiec nie ma mozliwosci, zeby byla w ciazy. To, ze jest senna i smutna to tez sa objawy problemow z tarczyca. I nie da sie byc w ciazy po okresie i po zdiagnozowanej tarczycy. W ciazy sie jest, albo sie nie jest. Zmiany na piersiach nie sa wyznacznikien bycia w ciąży.
 
Tak.
Dostala miesiaczke we wrześniu, w pazdzierniku byla tylko prezerwatywa, wiec nie ma mozliwosci, zeby byla w ciazy. To, ze jest senna i smutna to tez sa objawy problemow z tarczyca. I nie da sie byc w ciazy po okresie i po zdiagnozowanej tarczycy. W ciazy sie jest, albo sie nie jest. Zmiany na piersiach nie sa wyznacznikien bycia w ciąży.
Patrzyłem po prostu objawy ciąży i jej się sprawdzala senność i zły nastrój ale jednak to też są objawy z tą tarczyca no i ostatni czas też jest mocno stresujący dla nas.
 
Patrzyłem po prostu objawy ciąży i jej się sprawdzala senność i zły nastrój ale jednak to też są objawy z tą tarczyca no i ostatni czas też jest mocno stresujący dla nas.
W internecie objawem ciazy moze byc wszystko, a polowa z nich sie moze nie zgadzac. U jednej kobiety wystepuja, a u innych nie. Skoro ginekolog stwierdzil niedoczynnosc tarczycy to ja bym sie nie doszukiwala na sile objawow ciazowych. Jesli macie stresujacy czas to miesiaczka tez moze jej sie przesunac, jednak jesli bardzo sie o to martwicie to w dniu w ktorym powinna sie pojawić miesiaczka moze zrobic test lub isc na beta hcg i wzzystko bedzie wiadome i bedziecie upewnieni, se ciazy nie ma i to tylko problemy z tarczyca.
 
W internecie objawem ciazy moze byc wszystko, a polowa z nich sie moze nie zgadzac. U jednej kobiety wystepuja, a u innych nie. Skoro ginekolog stwierdzil niedoczynnosc tarczycy to ja bym sie nie doszukiwala na sile objawow ciazowych. Jesli macie stresujacy czas to miesiaczka tez moze jej sie przesunac, jednak jesli bardzo sie o to martwicie to w dniu w ktorym powinna sie pojawić miesiaczka moze zrobic test lub isc na beta hcg i wzzystko bedzie wiadome i bedziecie upewnieni, se ciazy nie ma i to tylko problemy z tarczyca.
Tej niedoczynności stwierdzonej nie ma ale lekarz powiedział że jest podejrzenie tego że ja ma. W sumie to by wyjaśniało jej wahania charakteru przez długi długi czas.
 
Tej niedoczynności stwierdzonej nie ma ale lekarz powiedział że jest podejrzenie tego że ja ma. W sumie to by wyjaśniało jej wahania charakteru przez długi długi czas.
Skoro sa podejrzenia no to przyjrzyjcie sie temu, a nie czemus innemu. Ciaza juz by byla widoczna, a skoro wahania charakteru ma juz dluzszy czas ti tym bardziej nie ciaza. Organizm nie planuje sobie kiedy zajdzie i kiedy odpowiednio wczesniej zacznie reagowac na ciaze i zaplodnienie.
 
reklama
reklama
Do góry