reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy cos sie stanie?

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Hej dziewczyny

Jestem w 10tygodniu ciąży, jakieś 3 dni temu złapało mnie przeziębienie.
Strasznie nie mogłam oddychać, nadal nie mogę. Przez sen bez pomyślenia przez dwie nocki wpuscilam sobie do nosa po jednej kropelce xylometazolinu. Teraz już bym nigdy tego nie zrobiła ale mam wyrzuty zw mogło coś stać się dziecku... jak myslicie? Dostaje ataków paniki
 
reklama
reklama
W aptece można kupić specjalny spray do nosa dla kobiet w ciąży, używałam go i nawet pomagało. Ale domowe sposoby też pomagają, np. Ciepłe Mleko z miodem - mi pomagało. Życzę dużo zdrowia
 
No właśnie, ja używam Sinulan Express Forte, one są na bazie olejków i jest zupełnie bezpieczny. Super działa. Spokojnie, ja w 8 tygodniu brałam sterydy do nosa, jestem w 18 teraz i jest ok. :)
 
Mam nadzieję że nie zaszkodziłam dziecku...tak sie boje
Zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży (to był jakiś 6 tydzień) brałam narkotyczne leki przeciwbólowe, antybiotyki, mialam 2x rentgen i brałam sterydy. Krople działają domiejscowo, nie przedostają się do krwioobiegu. Panika zaszkodzi Wam dużo bardziej.
 
reklama
Do góry