reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy druga beta może mieć inny wynik?

Pysiainicwiecej

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2017
Postów
26
Hej dziewczyny ;-) przeglądam was od dawna, staramy się na luzie o dziecko. Cykle mam w miarę regularne( może czasem mała różnica 2-3 dni). Ale w tym miesiącu miałam dostać okres 14tego i do tej pory pusto, super bolace piersi i śluz. No i tyle. W środę robiłam betę i negatywna, kilka testów ciążowych tez. Jednak teraz (dzisiaj popołudniu) powtórzyłam ,,sikacza,,no i po 2-3 minutach pojawiła się druga kreska , dużo bledsza ale widoczna(nie tak jak poprzednie gdzie sobie wmawialam po światło, po rozbrojeniu na części testu etc) i teraz nie wiem czy jest sens robić jeszcze raz bete w poniedziałek? Nie mam pojęcia kiedy miałam dni płodne(tzn wg kalendarzyka w telefonie niby wiem) ale może ta beta była za wcześnie? Do ginekologa będę się rejestrować(niedawno sie przeprowadziłam i muszę napierw jakiegoś znaleźć) więc pewnie się dostanę pod koniec tygodnia ;-( akurat ten miesiąc sobie wszystko odpuscilam po płaczach nad każdym okresem, miałam schudnąć, wyleczyć zęby no i... nigdy mi się okres dłużej niż 2-3 dni nie spóźnial. Jeszcze w marcu będąc na sorze (piasek na nerce) miałam badania gin i było 100% ok, zero torebieli etc.
 
reklama
Rozwiązanie
Nie dał nic. Powiedział, że to tak wczesna ciąża że nie ma ,,sensu,, odwiedziłam jeszcze jednego lekarza i powiedział to samo. Mam czekać..
Lol...jakies konowaly ..przecież ciaza nie jest slaba przez dziecko tylko mozesz miec za malo progesteronu on utrzymuje ciaze np a dzidzia zdrowa ...idz do innego zeby dal Ci duphaston albo luteine ..masakra..
Nie daj sie..
Hej dziewczyny ;-) przeglądam was od dawna, staramy się na luzie o dziecko. Cykle mam w miarę regularne( może czasem mała różnica 2-3 dni). Ale w tym miesiącu miałam dostać okres 14tego i do tej pory pusto, super bolace piersi i śluz. No i tyle. W środę robiłam betę i negatywna, kilka testów ciążowych tez. Jednak teraz (dzisiaj popołudniu) powtórzyłam ,,sikacza,,no i po 2-3 minutach pojawiła się druga kreska , dużo bledsza ale widoczna(nie tak jak poprzednie gdzie sobie wmawialam po światło, po rozbrojeniu na części testu etc) i teraz nie wiem czy jest sens robić jeszcze raz bete w poniedziałek? Nie mam pojęcia kiedy miałam dni płodne(tzn wg kalendarzyka w telefonie niby wiem) ale może ta beta była za wcześnie? Do ginekologa będę się rejestrować(niedawno sie przeprowadziłam i muszę napierw jakiegoś znaleźć) więc pewnie się dostanę pod koniec tygodnia ;-( akurat ten miesiąc sobie wszystko odpuscilam po płaczach nad każdym okresem, miałam schudnąć, wyleczyć zęby no i... nigdy mi się okres dłużej niż 2-3 dni nie spóźnial. Jeszcze w marcu będąc na sorze (piasek na nerce) miałam badania gin i było 100% ok, zero torebieli etc.
IMG_20170622_193819.jpg wyglądał tak?
 

Załączniki

  • IMG_20170622_193819.jpg
    IMG_20170622_193819.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 482
Ja bym powtorzyla betę, jak w kazdym badaniu laboratoryjnym mogl sie wkrasc jakis bład lub może nie zdażyła jeszcze narosnac, bo do zaplodnienia doszlo pozniej....
 
Test nie ma prawa wyjsc negatywny jak ciazy nie ma moja pierwsza kreska byla ledwo widoczna po 2 min..:D A wiec gratuluje
Ja po ciazy mam narazie okres jak w zegarku ale przed mialam cykle nieregularne i zaszlam uwaga w dzien miesiaczki:)
Beta wyszła pozniej i test tez pozno :)
Test robilam 10 dni po spodziewanej dopiero wyszedl:)
I 3 test dopiero byl pozytywny pamietam jak chcialam udowodnić narzeczonemu ze nie jestem w ciąży poszlam po tel zeby zdj zrobic a tu druga kreska sie pojawiła jeju co ja wtedy przezywalam skrzydeł dostałam hahah:D
Nie pomyślam wtedy ze cos sie przesunelo
Dlatego lec na bete:)
Bo możliwe ze masz taka sam syt a kalendarzykowi bym nie wierzyla bo on oblicza zawsze jak w zegarku a organizm jest rozny i zawsze moze sie cos przesunąć czego kalendarzyki nie bierze pod uwage:)
Daj znac!:*
 
reklama
Mój pierwszy test ciążowy pokazał drugą bladą kreske po kilku godzinach gdy chciałam go wyrzucic, a jestem obecnie w 35 tc [emoji28] Takze powtorz bete i powodzenia życze!

p19ucsqvtl0t5hgc.png
 
reklama
Dzisian rano jeszcze sikańca powtórzyłam. Od samego początku widziałam że się tworzy druga kreska no i jest tylko bladzioch . Ale jest ;-) no i raczej nie ma innej opcji, nie słodze kawy od 5 lat i dzisiaj poslodzilam taka pinda gorzka bleee.
 
Do góry