reklama

czy jest druga kreska?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez jaga2302, 15 Sierpień 2014.

1. jaga2302

jaga2302 Początkująca w BB

Witam kobietki, mam pytanie czy widzicie tu drugą kreskę czy ja sobie coś uroiłam? https://imageshack.com/i/pafpQibVj może któraś miała podobny. czekam z kolejnym do jutra, ten był robiony 10 dni po stosunku popołudniu.

2. Karpula

Karpula Fanka BB :)

jest, ja tak miałam, a teraz siedzi koło mnie na łóżku prawie dziewięciomiesięczna Polcia :)

3. reklama
  4. benfica

benfica Fanka BB :)

Jak dla mnie jest widoczna ewidentnie :)

5. LucyF

LucyF Fanka BB :)

6. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

A ja bym zrobila drugi test, wstrzymujac sie do terminu miesiaczki. Ja jak robilam test ciazowy, to mialam druga kreske widoczna jak pierwsza.;-)

7. made

made Fanka BB :)

jak najbardziej jest :) gratulacje! U mnie było tak samo!

8. musli_3

musli_3 Zaangażowana w BB

oczywiście, że jest! :) ja miałam jeszcze mniej widoczną a z kolejnymi dniami robiła się coraz wyraźniejsza ;) gratulacje!

9. Tweety2014

Tweety2014 Początkująca w BB

Ja taki robiłam, jeszcze pamiętam jak narzeczonemu pokazywałam tą "dziwną" kreskę... Trzy dni temu zrobiłam kolejny test innego producenta. Tym razem dwie kreski wyszły jak węglem rysowane. W ten sam dzień zrobiłam jeszcze następny, znów innego producenta i wyszedł pozytywny. Wymyśliłam sobie na to taką teorię, że być może im "starsza" ciąża, tym widoczniejsza kreska. Dodam, że wszystkie testy robiłam wieczorem.

10. reklama
  11. darunia0712

darunia0712 Fanka BB :)

jest! :) gratulacje!

12. Iman85

Iman85 Fanka BB :)

Ja również bym zrobiła drugi test ciążowy w terminie najbliższej miesiączki :-)

Poleć forum