reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

jejeu ile zescie natrzaskały od samego rana:szok::szok::szok::szok:az strach póżniej zaglondac hehe:-D:-D:-D

lidka12- heh no zebole to masakra u nas znow ida nastepne tym razem podejrzewam ze ida dwa lub trzy na raz:szok::szok::szok:wiec opera w domu:cool: tylko z ta róznica ze moje dziecko ma juz 11 zeboli:cool2:trzymam kciuki bedzie dobrze:tak:
jarzebinka- trzymam ckiuki wesz za co;-) za ten podpis pod suwaczkiem;-))

kubala-z tym prasowanie to ja tak musze bo mój chłopina do wieczora pracuje przyjezdza o 19 jemy kolacjae kompiemy mała itp i spac a ja w ciagu dnia to nie mam jak poprasowac bo mała mi nie da:no::no: a sterta rosnie i rosnie hehehe a co to za szczoteczka do zebow?? pierwszo słysze dawaj focie:tak:
rticolor-no to przyjemnego dnia w pracy a jaka masz pogode:confused: bo u nas leje ale to nic znadzwyczajnego:tak:
taka-mama- heeh no nie przemeczam sie w dzien odpoczywam a w nocy haruje hee czekamy z niecierpliwoscią na małego brzdąca;-)
Gosia- eeeeeeee widze ze ty tez robotna jestes :-D i jak tam juz skonczyłas:confused:
tafojka- to mieszkałam nie daleko ciebie na Włodkowica:-D na Swit na ryneczek chodziłam:tak: a teraz przyjezdzamy to polski to u Tesciowej:sorry: bedziemy na Czesnikowskiej........

a ja jeszcze @ dostał dzi s w nocy i umieram:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale poscika walnełam co?
 
reklama
podpisik już nie aktualny .... kolejnego marcowego brzdąca nie będzie....może na kwiecień się załapie


eeeeeee no ale szybka jestes hehe kwiecen fajny miesiac ja jestem z kwietnia taki baranek rogaty:-D:-D:-D:-D


moja mała rozrabiaka ostatnimi czasy jak zachce jej sie kupke to ucieka do kąta:tak::-D tam zrobi co porzteba i wychodzi dalej sie bawiąc hehe jak to smiesznie wyglonda:-D:-Dczy wasze dzieci tez tak robiły bądz robia?


dzis mam na obiad ogorkowa bo juz dawno nie jadłam:tak:;-)
a co tu taka cisza co?

 
A ja u mamy od rana byłam, objadłam się, odpoczełam :tak: a babcia sie wnukiem nacieszyła ;-) Mielismy isc nad Malte, ale dzis z tą pogodą to nic nie wiadomo. Raz parno i słonko swieci a raz leje :confused:

Pinka - ja mam dokładnie taką szczoteczke jak gosia wkleiła CANPOL - PIERWSZA SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW *GRATISY* (381689153) - Aukcje internetowe Allegro
Mały uwielbia jak mu nią zębolki myje :tak:
A kiedy dokładnie przyjezdzas? I do kiedy jestes?
Widze, ze pobyt w polsce bedzie miły... u tesciowej to jak u siebie ;-) Co Cie skłoniło, zeby sie u niej zatrzymac?

jarzebinka- no to niezle. Pewnie to nic powaznego, ale zawsze lepiej spr. tym bardziej, ze o dzidzie sie starasz :tak:

taka mama - ten deszczy to chyba ty dzis zamowilas ;-) Mam nadzieje, ze ogrodek ma sie dobrze :tak:

gosia - a Ty jeszcze wtej cukierni pracujesz? bo ja tez juz pomau musze o torcie myslec, za nieały mc. moje dziecko bedzie miało roczek :-)

lidka - i jak mały? Byłas u lekarza?
 
kubala- musimy u tesciowej zamieszkac bo nie mamy gdzie niestety u moich nie ma miejsca:no::no::no:wiec jestem skazana
w polsce bedziemy 24 a wracamy 5 tego jak bede w polsce to musze kupic mala taka szczoteczke bo tearz ma taka normalna dal dzieci od 6-mc do 12mc
 
Hejka kobietki:-)ale dzisiaj paskudna pogoda była :baffled:, padało i zimno:hmm::oo: , ochyda

muaszę się pochwalić bo cieszesie jak szczerbaty na suchary :-D:-D:-Dże wyszedł Oliwce już drugi ząbasek :tak::rolleyes:, troszku była dzisiaj markotna ale i tak radocha :happy2::rofl2:
no nic tu też pustki to spadalska jestem ide spac:cool:
dobrej nocki
 
Hej !
Cały dzien mnie wczoraj nie było i widze, że mam niezle tyły. Żeście sie rozpisały kobitki :-)
Wieczorkiem jak wrócilam z pracy naszło mnie i zabralam sie za pranie ... kanapy i dywanów. Do 24.00 się z tym bawilam, ale warto było. Efekt super no i na jakis czas wystarczy:-)
Dzisiaj zapowiada sie piekna pogoda. Milego, słonecznego dnia więc Wam życze i zabieram sie do pracy.
 
Hejka kobietki:-)ale dzisiaj paskudna pogoda była :baffled:, padało i zimno:hmm::oo: , ochyda

muaszę się pochwalić bo cieszesie jak szczerbaty na suchary :-D:-D:-Dże wyszedł Oliwce już drugi ząbasek :tak::rolleyes:, troszku była dzisiaj markotna ale i tak radocha :happy2::rofl2:
no nic tu też pustki to spadalska jestem ide spac:cool:
dobrej nocki
gratulacje kolejego kiełka:tak::-D

a tak wogole to witam;-)
moje dziecko dzis o 5:30 walneło pobódke:sorry2: a juz tak ładnie wstawała o 9:00 no ale coz nie mozna miec za dobrze:-D:-Dpewnie ma jakis gorszy dzien przez te zebunie:-:)-:)-(tak mi jej zal:sorry::sorry::sorry:
teraz próbuje ja uspac a sama Avon zamawiam:cool: no i sniadanie musze wszamac bo strassznie głodna jestem ostatnio ciagle tylko jem i jem a chuda jak patyk:happy2::happy2:
ok zajrze pózniej
 
tricolor - ale dałaś czadu :tak:Kurcze ja tez bym musiała to zrobic. Dywanów nie mam, ale kanapa w salonie wymaga wyczyszczenia. A czym czysciłś? j/a sie zastanawiałam nad karcherem, ale czy oni czyszczą skóry?

pinka - ja wstałam troche pozniej, bo o 6.30 ale jakas wykonczona jestem a dopiero 8.30 :-(
A gdzie wyprawiasz roczek małej?

gosia- to jakby co to sie tez usmiechne do Ciebie, ale jeszcze musze pomyslec :tak:

dziunia - no to gratulki dla mamy i corci, u nas tez idą kolejne zębolki :tak:

Miłego dzinka :-)
 
reklama
kubala- małej roczek wyprawiam na takiej sali Adama dziadek ma działke w poznaniu i tak jest taka sala do wynajecia wiec tam swojskie jadełko mam kucharza juz zamówionego i kelnerke bo chrzest miałam w restauracji i mi sie nie podobało dlatego ze nie lubie jak odlicza sie komus porcje:no::no: a tu bedą mogli jesc i pic do woli:-D:-D

Gosia-kurcze dobrze ze mi przypomniałas jasne ze tort od ciebie postaram sie cos w ten weekend narysowac walne focie i ci wysle:tak::tak:ok? a ja trzeba szybciej kaske wyslac to mów ok dasz mi adres a ja ci wysle;-)
 
Do góry