reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
eeeeeee no ale szybka jestes hehe kwiecen fajny miesiac ja jestem z kwietnia taki baranek rogaty:-D:-D:-D:-D


moja mała rozrabiaka ostatnimi czasy jak zachce jej sie kupke to ucieka do kąta:tak::-D tam zrobi co porzteba i wychodzi dalej sie bawiąc hehe jak to smiesznie wyglonda:-D:-Dczy wasze dzieci tez tak robiły bądz robia?

ja też myślę, że kwiecień fajny miesiąc.... więc sie postaram .... :tak::-D:tak:

a co do kupek, to mój Kacper zaczął od razu na nocnik, nie było chowania się po kątach .....:tak::-D;-)

muaszę się pochwalić bo cieszesie jak szczerbaty na suchary :-D:-D:-Dże wyszedł Oliwce już drugi ząbasek :tak::rolleyes:, troszku była dzisiaj markotna ale i tak radocha

gratki dla Oliwki ..... :tak::-D:-p

i mamy dzisiaj piękny dzionek :tak::-D

pozdrawiam :-)
miłego :cool2:
 
Witam znowu pod koniec dnia :-)

Co do tego prania dywanów to odkurzacz pioracy od rodziców porzyczyłam. Nim tez potraktowalam kanapę, ale ona jest z materiału. Za skóry to nie bardzo wiem, ale chyba sa takie specjalne środki, jak np do czyszczenia skórzanych tapicerek w aucie, super sprawa :tak: A do odkurzacza stosuje się specjalny koncentrat w płynie. No i jeszcze troszeczke wspomogłam sie Vanishem, ale teraz załuję bo wszędzie czuję zapach płynu do trwałej ondulacji ( ciekawe dlaczego to tak śmierdzi ? )

Kwietniowe barany to najlepsze znaki !!! :-) Jestem to wiem ;-):-) Sama będę celowala na kwiecień. Jak rodziłam Hubiego to miała termin na 19 kwietnia, ale tak sie poukladało, że miałam cc 31 marca przed polnocą ( co mnie cieszylo bo w prima aprilis rodzic nie chcialam ).
 
jarzebinka;2493069]ja też myślę, że kwiecień fajny miesiąc.... więc sie postaram .... :tak::-D:tak:

jarzebinka w takim razie trzymam kciuki (mocno) :tak:

tricolor - Ty to ale zabiegana jestes... co Ty robisz, ze tak dlugo pracujesz?
Co do czyszczena kanap, to ja sama nie dam rady czy to odkurzaczem pioracym, czy plynem spaecjalnym do skory... po prostu nie mam sily juz na koniec dnia... Moje dziecko pochłania cała moją energie ;-) A skąd on bierze swoja to ja naprawde nie wiem :no:

Pewne duzo przeszłas 2 lata temu, ale widze, ze mimo wszystko humorek sie ma :tak: Ale to dobrze. Tylko podziwiac :tak: Czy to prawda, ze czas leczy rany (jesli moge zapytac).

gosia - moja kanapa i fotele maja juz 2,5 roku i ani razu nie byly czyszczone :no: Kolor - ecri. Wiec jak zrobie pierwszy raz karcherem to pewnie nic sie nie stanie ;-)

A gdzie katak, slowiczek i reszta poznanianek????

A ja juz wykapana, po kolacji... chyba za raz mykam spac :tak:
Dobrej nocki
 
tricolor - Ty to ale zabiegana jestes... co Ty robisz, ze tak dlugo pracujesz?
Co do czyszczena kanap, to ja sama nie dam rady czy to odkurzaczem pioracym, czy plynem spaecjalnym do skory... po prostu nie mam sily juz na koniec dnia... Moje dziecko pochłania cała moją energie ;-) A skąd on bierze swoja to ja naprawde nie wiem :no:

No pracę niby mam fajna bo projektuje kuchnie. No może to a dużo powiedziane, ale tak sie to nazywa. Zgłasza sie klient, jade na pomiar pomieszczenia, na tej podstawie wykonuje projekt w kompie, umawiamy sie na omwienie tego projektu, wprowadzamy ewentualne zmiany i reszte juz oddaje w ręce sklepu bo to pracownicy salonu sa przedstawicielami firmy, z którymi poddpisuje klient umowę. Latania mam duzo bo mój rejon to Leszno i okolice. Wczraj np miałam klientke w Rawiczu.
Z ta energią to bym nie przesadzala. Mam tylko takie napady, że mogłabym od rana do wieczora dzialać, a tak to robie to co muszę i od reszty raczej sie migam.

Co do mojego synka ... tak, czas leczy rany. Nie było łatwo ani kiedy był w szpitalu, ani kiedy odszedł, ale starałam sobie wytłumaczyć, że tak jest lepiej. Musialam "wyłaczyć"uczucia i podejśc do sytuacji rozsądkowo. Moje dziecko strasznie cierpiało i moge tylko Bogu dziekować, że tak szybko Go zabrał bo na pewno teraz jest nareszcie szczęsliwy ...

Od sierpnia zaczynamy starania o kolejne dziecko. Oczywiście zapobiegawczo juz robie róźne badania mimo, że lekarze mówia, że dopiero jak zajdę w ciąże powinna je sobie porobić. No dobrze, a jak wtedy będzie za późno bo akurat będę w trakcie np świerzego zakarzenia toksoplazmozą której nie przechodziłam ?

Spokojnej nocki moje drogie :-)
 
Ostatnia edycja:
miałam cc 31 marca przed polnocą ( co mnie cieszylo bo w prima aprilis rodzic nie chcialam ).

ja z Kacprem rodziłam 7 dni po terminie i poszłam na wywołanie i też powiedziałam,że albo dzisiaj czyli 31 albo dopiero 2.04 bo ja pierwszego nie chcę i udało się 31 :tak::-D:tak:

Tricolor, życzę,aby marzenie o maleństwie ziściły sie już w sierpniu..... :tak::-D:tak: a praca całkiem ciekawa, .... :tak:

a ja dzisiaj popołudniu wyjeżdzam nad jeziorko i jeżeli dopisze pogoda to przedłuzymy sobie weekend i zostaniemy do środy, więc odezwę sie dopiero w czwartek :tak::-D:tak:

Wam też życzę słonecznego i przyjemnego weekendu :tak::-D

pozdrowienia .... :cool2:
 
cześć kobietki:-):-)
ludu nie było mnie jeden dzinek a wy tak naskrobałyście:szok::szok:
mały dostał nakaz siedzenia w brzuszku jeszcze conajmniej ze 2tyg, bo mama nie ma czasu;-) dopiero w przyszłym tyg będe miała szafy w garderobie i wszystko w końcu poukładam sobie, bo narazie połowa w kartonach, tylko córy i małego rzeczy są na swoich miejscach, zanim to ogarne to jeszcze troche czasu, ech cały ten remont się przedłuża, brak słów, jak zaczynaliśmy to termin końcowy miał być koniec maja początek czerwca, a tu lipiec i tak nie zdążymy ze wszystkim przed porodem :no::wściekła/y::wściekła/y:

później wlece bo musze zmykać, buuuuziaki :-)
 
reklama
hej babeczki

ja wlasnie kawusi pije i sniadnko wcinam:tak:
mała znów zasneła kurcze te zabki ja meczo chodzi marudzi i spi co chwilke:-(jak mi jej zal to nie macie pojecia:no:

ja wlasniec czekam na paczke z polski dla małej zamówiłam jej jedzonko;-) mam nadzieje ze dojjdzie za nim ja wyjde na zakupy:cool:

wczoraj pisałam do anilasu w sprawie atku zamknietego poprosiła mnie znów o liste osób;-):cool:chyba zapomniała:cool::confused:no i czekam nadla na jakies wiesci:confused:

wysztkim miłego dniaz zycze pewnie jeszcze tu lukne ale narazie bay:-)
 
Do góry