reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Witam sie poniedziałkowo ;-)

Ja mimo tego, że na razie do pracy nie chodzę, to nie lubię tego dnia :no: Tyle jeszcze dni do weekendu...
Ale upał znowu, ale to w sumie dobrze, bo ja lubie :tak: Teraz byle do środy :tak:

Wczoraj cały dzien na działce :tak: Kuba sie wyszalał w basenie no i bylismy tez nad jeziorkiem :-) Ja miałam spokoj totalny, bo była moja siostra no i zajeła się siostrzeńcem :tak::-)

A dzisiaj pranko, Kuba juz zasypia, pozniej pewnie jakis spacer nad Maltą, po południu musze jechac na myjnie, bo moje auto wygląda jakby piorun przez nie przeszedł no a wieczorkiem zaczne sie pakowac :tak:


pinka - no to nareszcie ładna pogoda u Was :tak: Oby jak najdłuzej to słonko Wam swieciło :tak: No i fajnie, że mala tak napalona na chodzenie ;-) Niech da trochę tego zapału mojemu dziecku :tak:

gosia - i jak mała? lepiej z tymi oczkami? Czy jednak do lekarza sie wybierzecie?

koga - jak mieszkałas na ratajach to czesto bywalas nad maltą, teraz pewnie bedzie to sporadyczne... a co do zmywarki to ja moge upychac naczynia, ale jak mam pozniej układac naczynia w szafkach to jestem chora :errr:

pozdrowionka dla wszystkich no i milego tygodnia zycze :tak:
 
reklama
hej babeczki ja tylko na chwilke znów gorąca jak nie wiem ale to dobrze hehe:-D:-D:-D

mała nakarmie sama zjem i uciekamy na ogród basen jej wystawie i niech sie chlupie a ja poczytam polskie gazetki Nareszczie!!!!!!!!!!!!!


no to mykam i miłego dzionkababeczki:-D:-D:-D
 
cześć kobietki, przepraszam, że nie odpisze do każdej osobno, jeszcze jestem 2w1 ale strasznie męczą mnie te upały, przepraszam, że się nie odzywam, ale kompletnie nie mam czasu na kompa, zapinam wszystko na ostatni guzik, skurcze mam takie nieregularne i pewnie bardziej od ciągłego biegania, ale coś czuje, że to już niedługo, w środe znowu wizyta to dam znać co i jak, buziaczki dla wszystkich
ps. moje nogi przypominają balony i to chyba jesdyne co mi bardzo przeszkadza, ach jeszcze troszke
 
taka mama - trzymaj sie kochana :tak: ja wiem co znaczą upały w ciąży... rodziłam 7 sierpnia. Chociaz mi generalnie one nie przeszkadzały, nogi mi nie puchły i było o.k. Za to po urodzeniu Kuby wkurzała mnie wysoka tem.

Powodzonka, trzymam kciuki :tak:

hallo poznanianki?
 
hallo hallo wróciliśmy (jakieś pół godziny temu):-)
Nie mogę siedzieć, mam trzęsawkę, wszystko piecze...tak się załatwiłam. Włąśnie zgrywam fotki, ponad 380 sztuk natrzaskałam. Jak się jutro ogarnę ponadrabiam zaległości. Buziaczki.
 
witam z rana :tak::-D:tak:

gorąco, gorąco i gorąco ..... dobrze,że w pracy przyjemny chłodek, to przynajmniej człowiek jakś funkcjonuje ...... a i na przyszły tydzień też zapowiadają upały więc jest szansa na pogodę na urlopie ......:tak::-D:tak:

pozdrawiam i miłego dzionka życzę ........
 
czsc babeczki

u nas dzisiaj pakowanko, jutro z samego rana wyruszamy :tak: Powrot w niedziele, wiec odezwe sie w pn.

slowiczek - a ja myslalam , ze Wy to tak na dluzej nad to morze pojechaliscie... Ale skoro nie to foty wklejaj nam szybko :tak:

jarzebinka - obys miala racje z tą pogodą, bo my za tydz. w weekend robimy roczek malemu na działce... Przynajmniej takie mamy plany, bo wszystko zalezy od pogody :tak: No i Tobie tez by sie pogoda na urlopie przydała ;-)

pinka - a Ty juz sie tyle nie opalaj, bo jak przyjedziesz to jeszcze cie nie poznanmy, bo murzynką bedziesz ;-):-)

gosia - oj biedna jestes, w te upały w pracy to pewnie musi byc masakra :no: A jak mala lepiej?

Wpadne chyba wieczorkiem na chwile sie pozegnac, ale jakby cos nie wypaliło to do usłyszonka i milego dzionka :tak:
 
czesc

kurcze wy macie nadal słoneczko a u nas jak wczoraj wieczorem zaczelo lac to lejej do dzis z malymi przerwami:-:)zawstydzona/y: no to tyle z upałów:-p

Mala biego jak szalona jest strasznie uparta potrafi juz przejsc sama taki kawałek ze ja sama jestem w szoku:szok::szok::szok::szok: ja zawsze bije jej brawo jak przejdzie i widze ze ja to motywuje i zaczyna od nowa heeh nawet kilka razy zdazyło sie jej wstac i isc z pozycji siedzącej:szok::szok: zaskakuje mnie to moje baby:tak::tak::tak:


Gosia- fakt w takie upały to na cukierni zdechnąc mozna wiem cos o tym bo sama kiedys pracowałam:-p no wlasnie ja EMI???
kubala- nie spale sie ja mam taka karnacje ze opalenizna szybko schodzi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:co mnie denerwuje strasznie ale cóż:sorry2:
taka-mama- trzymay kciuki to juz tylko 2 dni:tak::tak::tak::tak:
słowiczek -to zes natrzaskała tych zdjec heeh czekamy czekamy:tak::tak:
koga- co tam u ciebie? jak minął poniedziałek?
 
ale tu cisza dzisiaj :szok:

ja tylko na chwilę... zeby sie pozegnac. Wracam w pn. Piszcie babki piszcie :tak: zebym po powrocie miała co czytac ;-)

Buziaczki i do usłyszonka!
 
reklama
halo, halo ..... :-)

i znowu mamy upalny i słoneczny dzień , dzisiaj urywam się o 14.00 z pracy i jadę z małym nad Rusalkę, dwa dni odpoczęliśmy sobie od słoneczka, to dzisiaj sobie poplażujemy, potem dopiero w piatek ale za to już nad morzem ............... :tak::-D:tak:

Gosia, to wspołczuję, pomimo klimy, ale za to cały dzionek na nogach ...... :baffled:
ja na studiach pracowałam w MC'Donalds'ie i czasem też nie było lekko ..... nogi w tyłek wchodziły ..... :baffled:

Kubala, przyjemnego wypoczynku .... :-)

Pinka, i jest kolejny samodzielny kroczek małej .... :-) a słoneczkiem możemy się podzielić, bo mamy go sporo .....

pozdrawiam,

miłego i słonecznego dzionka :cool2:
 
Do góry