reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest możliwość ciąży? Brak okresu 11 dni, test negatywny

Dołączył(a)
17 Kwiecień 2020
Postów
4
Witam, okres spoznia mi się 11 dzień. W 9 dniu spóźnienia wykonywalam test ok. Godz. 16, wyszedł negatywny. Moimi dotychczasowymi objawami są mdłości. osłabienie i senność. Dodam również, że przypaletala się jakaś infekcja, biorę globulki bez recepty lecz widzę już poprawę. 3 dni temu skończyłam brać mozarin. Czy któryś z tych czynników może mieć wpływ na opóźnienie? Pozdrawiam
 
reklama
Myśle, ze powinnas zrobić betę. Mi w pierwszej ciąży test wyszedł po 14 dniach spóźnienia, wcześniejsze były negatywne, ale ja mam nieregularne miesiączki. Z kolei w drugiej ciąży test wyszedł mi już koło 22-23 dnia cyklu. Ale mojej przyjaciółce testy wychodziły negatywne i jak poszła do ginekologa, to na usg okazało się, ze jest w ciąży. Jej synek niedługo skończy 2 lata. Także chyba najlepsze wyjście to beta, bo z testami różnie bywa 😊
 
Myśle, ze powinnas zrobić betę. Mi w pierwszej ciąży test wyszedł po 14 dniach spóźnienia, wcześniejsze były negatywne, ale ja mam nieregularne miesiączki. Z kolei w drugiej ciąży test wyszedł mi już koło 22-23 dnia cyklu. Ale mojej przyjaciółce testy wychodziły negatywne i jak poszła do ginekologa, to na usg okazało się, ze jest w ciąży. Jej synek niedługo skończy 2 lata. Także chyba najlepsze wyjście to beta, bo z testami różnie bywa 😊
 
Jestem właśnie ciekawa jak to jest w czasie epidemii. Laboratoria są w moim mieście pozamykane, ciekawe czy się dostanę, czy nie będą mnie zbywac telefonicznie 😢 dziś jest już 50 dzień cyklu, zrobiłam jeszcze jeden test z porannego moczu i wyszedł negatywny, ale też był ten test jakiś dziwny. Wlalam 3 krople odczekalam 5 min a wyniku żadnego nie było, dolalam po tym czasie jeszcze 2 krople i wyszła 1 kreska. Objawów na okres nadal brak😢 myślę nad umówieniem się do ginekologa w środę, widziałam że ma wolne terminy, nie będzie to za wcześnie?
 
Jestem właśnie ciekawa jak to jest w czasie epidemii. Laboratoria są w moim mieście pozamykane, ciekawe czy się dostanę, czy nie będą mnie zbywac telefonicznie 😢 dziś jest już 50 dzień cyklu, zrobiłam jeszcze jeden test z porannego moczu i wyszedł negatywny, ale też był ten test jakiś dziwny. Wlalam 3 krople odczekalam 5 min a wyniku żadnego nie było, dolalam po tym czasie jeszcze 2 krople i wyszła 1 kreska. Objawów na okres nadal brak😢 myślę nad umówieniem się do ginekologa w środę, widziałam że ma wolne terminy, nie będzie to za wcześnie?
Patrzyłam też na mój kalendarzyk, dni płodne w marcu trafiły na 15-16 marse
 
reklama
reklama
U mnie bylo podobnie okres spóźniał.sie miesiąc. Testy negatywne. Wynik ok poprostu sobie nie przyszedł..... byc moze z nerwów.... o.mc wrócił o swoim czasie.
U mnie to samo w zeszłym miesiącu, dwa tygodnie spóźnienia i 7 testów negatywnych, zaś w tym miesiącu znów mi się spóźnia juz 4 dzień zrobiłam test oczywiście negatywny i tak sobie myślę że to chyba od upałów 🙈🤷‍♀️
 
Do góry