reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest możliwość ciąży?

Dołączył(a)
2 Marzec 2021
Postów
1
Cześć dziewczyny, cykle mam zazwyczaj 29dniowe, w 25dniu cyklu doszło do stosunku z zabezpieczeniem( prezerwatywa nie pękła, a wytrysk był na zewnątrz), 4 dni później wystąpiła miesiączka(trwała 5dni ale była bardziej skąpa, jednakże bolał mnie brzuch tak jak co miesiąc) w ostatnim dniu miałam stan podgorączkowy, który utrzymuje się już ponad tydzień, do tego mam nudności i boli mnie kręgosłup. 9 dni po stosunku zrobiłam test na opakowaniu było napisane, ze wykrywa po bodajże 6 dniach ciąże, i wyszedł negatywny, jednak domyślam się ze to mogło być za wcześnie. Gdyby nie to moje złe samopoczucie, w życiu nie podejrzewałabym ciąży. Jak myślicie robić drugi test czy mogę stanowczo wykluczyć ciąże?
 
reklama
Na jakiej zasadzie miałabyś zajść w ciążę? Przecież po stosunku był okres więc to już wyklucza ciążę tym bardziej ze krwawienie pojawiło się w dniu planowanego okresu...
Myślisz ze plemniki przetrwały okres?
 
To nie są objawy ciąży, stosunku po 1 byl w dni teoretycznie nie płodne, poktorych nastąpił okres ,to ze byl mniej obfity niczego nie zmienia , stosunek byl w prezerwatywie, to jak niby możesz być w ciąży??
 
Skoro miałaś normalną miesiączkę to niemożliwe żebyś była w ciąży, tym bardziej że podczas stosunku nie doszło do wytrysku w środku. Na Twoim miejscu skontaktowała bym się z lekarzem rodzinnym, bo stan podgorączkowy utrzymujący się od tygodnia nie jest niczym normalnym i świadczy o jakiejś infekcji.
 
Do góry