reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Dołączył(a)
31 Styczeń 2021
Postów
4
Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Okres 21.01 w 6dc cyklu stosunek przerwany po 5miesiacach przerwy ponieważ partner byl za granicą, czy istnieje jakaś możliwość zajścia cykle 25-26dmi. Wspomne ze byl to jedrm stosunek trwal zaledwie 30sekund nagle przerwaliśmy bo on poczuł ze dochodzi wyjął powycierał go chusteczka i zaraz był po tym drugi stosunek tez trwało to zaledwie 30 sek.
Moje pytanie wynika stąd że od tamtej pory źle sie czuje niedobrze mi głowa mbie boli wkem wjem ze to nje sa objawy ciazowe.
 
reklama
Powiem tak, długość stosunku nie ma nic do rzeczy. Teoretycznie gdybyście uprawiali sex w dni płodne mogłoby dojść do zapłodnienia, bo stosunek bez zabezpieczenia właśnie ciąża może się zakończyć, tym bardziej, ze po wytrysku odbył się kolejny. Jednak wydaje mi się, ze w 6 dc szanse są raczej marne
 
A i jeszcze co do Twoich odczuć. Jeśli dobrze liczę to ten stosunek odbył się 4 dni temu? Zdecydowanie nie mogą być to objawy ciąży
 
Dodam że 6dc miałam juz znikome plamienie i po stosunku. Również zauważyłam śluz plodowy od tamtego dnia bolą mnie jajniki kucie w piersiach i odrzuciło mnie od fajek
 
A i jeszcze co do Twoich odczuć. Jeśli dobrze liczę to ten stosunek odbył się 4 dni temu? Zdecydowanie nie mogą być to objawy ciąży
Dodam że 6dc miałam juz znikome plamienie i po stosunku. Również zauważyłam śluz plodowy od tamtego dnia bolą mnie jajniki kucie w piersiach i odrzuciło mnie od fajek
 
Dodam że 6dc miałam juz znikome plamienie i po stosunku. Również zauważyłam śluz plodowy od tamtego dnia bolą mnie jajniki kucie w piersiach i odrzuciło mnie od fajek
Wiesz, podobno są kobiety którym dzień płodny wypada pod koniec okresu, ale to raczej na palcach jednej ręki policzysz takie przypadki. Poza tym uwierz 4 dni po stosunku nie ma objawów ciąży....
 
Plamienie mogło wyniknąć z urazu mechanicznego lub może była to owulacja, zwłaszcza, że cykle masz dosyć krótkie. Odczucia mogą być spowodowane stresem. Poczekaj do dnia miesiączki i zrób test.
P. S. Śluz płodny a nie płodowy.
 
reklama
Do góry