reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy jest w ciąży?

Dołączył(a)
31 Lipiec 2020
Postów
8
Cześć zwracam sie do was z prośbą o pomoc mianowicie moja dziewczyna wczoraj zrobila testy ciazowe wczesniej nie mowila mi o żadnych objawach w sumie sam nie zauważyłem u niej jakis zmian a nie raz pytalem okres akutalnie jej sie spoznia 2 dni ostatnie współżycie w którym ,,mozliwe,, ze mogło do czegos dojść było tydzien max 10 temu i teraz jest pytanie od prawej pierwszy test wskazał wynik pozytywny nastepne dwa negatywny pytanie jest w ciazy? prosze pomóżcie bo sie stresuje
116461544_302380874450374_6628875232773879920_n.jpg
 
reklama
reklama
Dziewczyna dzis dostała okres mozliwe ze testy pokazywaly wynik pozytywny bo ma problemy z nerkami i zażywa leki kiedys doktor tez mowil ze duze prawdopodobienstwo ze jest w ciazy a to wynikało z choroby nerek i sam potwierdził ze moze to byc to albo druga opcja no nie wiem krwawienie jest obfite i mówi ze na pewno okres, zobaczymy jak po upływie bedzie sie czuła i czy beda jakies zmiany.
 
W ciąży może pokazać się okres myślący z plamieniem z ważnym z poronieniem albo wiązanym z tornielem itp.
Niech szybko zapisze się do Ginekologa.
Też może być tak że testy byky trafne i pokazały wynik pozytywny nawet jak nie jest w ciąży.
 
W ciąży może pokazać się okres myślący z plamieniem z ważnym z poronieniem albo wiązanym z tornielem itp.
Niech szybko zapisze się do Ginekologa.
Też może być tak że testy byky trafne i pokazały wynik pozytywny nawet jak nie jest w ciąży.
No nie wiem z tego czytalem plamienie wtedy nie jest zbyt obfite i trwa 3 dni i przy tym nie ma wiekszych dolegliwosci a ona jest strasznie nieznosna i ja boli brzuch jak przy normalnym okresie.
Sugerujesz ze testy mogłby być zle?
 
według mnie skoro nie robila tego pierwszy raz umie odczytać, tego nie wiem ale sama twierdziła ze tylko ten po prawej jest pozytywny zdjecia jest zrobione dzien później czyli dzis testy byly robione wczoraj wieczorem

Nigdy na żadnym negatywnym teście, nawet po czasie nie miałam kresek :)
Te są w 100% pozytywne, każdy jeden.
 
Dziewczyna dzis dostała okres mozliwe ze testy pokazywaly wynik pozytywny bo ma problemy z nerkami i zażywa leki kiedys doktor tez mowil ze duze prawdopodobienstwo ze jest w ciazy a to wynikało z choroby nerek i sam potwierdził ze moze to byc to albo druga opcja no nie wiem krwawienie jest obfite i mówi ze na pewno okres, zobaczymy jak po upływie bedzie sie czuła i czy beda jakies zmiany.

Testy pozytywne nie wyjdą przy chorych nerkach, co najwyżej przy nowotworach nadnercza lub jajników. Leki też nie wpływają na wynik.

Ciąża jest / była. Okres to albo plamienie implantacyjne albo poronienie.
Też w ciąży nie miałam większych objawów (zresztą u Was na nie za szybko), plamiłam i brzuch bolał jak na okres - to typowe we wczesnej ciąży :)
 
reklama
Testy pozytywne nie wyjdą przy chorych nerkach, co najwyżej przy nowotworach nadnercza lub jajników. Leki też nie wpływają na wynik.

Ciąża jest / była. Okres to albo plamienie implantacyjne albo poronienie.
Też w ciąży nie miałam większych objawów (zresztą u Was na nie za szybko), plamiłam i brzuch bolał jak na okres - to typowe we wczesnej ciąży :)
Raczej plamienie implantacyjne odpada jeśli przed tym plamieniem /krwawieniem testy wyszły pozytywne.
 
Do góry