reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy jest w ciąży?

Dołączył(a)
31 Lipiec 2020
Postów
8
Cześć zwracam sie do was z prośbą o pomoc mianowicie moja dziewczyna wczoraj zrobila testy ciazowe wczesniej nie mowila mi o żadnych objawach w sumie sam nie zauważyłem u niej jakis zmian a nie raz pytalem okres akutalnie jej sie spoznia 2 dni ostatnie współżycie w którym ,,mozliwe,, ze mogło do czegos dojść było tydzien max 10 temu i teraz jest pytanie od prawej pierwszy test wskazał wynik pozytywny nastepne dwa negatywny pytanie jest w ciazy? prosze pomóżcie bo sie stresuje
116461544_302380874450374_6628875232773879920_n.jpg
 
reklama
Dobrze dzięki za rade jeszcze nie powiedziała mi tego bo tak wyczytałem z tego forum ze to dosc grube kreski jak na takie co sie pojawiają później a na tych testach gdy one byly ,,akutalne,, bo zdjecie byly robione po 12h 1 byl pozytywny a na pozostałych 2 nie było żadnych dwóch kresek tylko jedna i puste pola wiec mozliwe ze ona wcale wciazy nie byla prawda?
Na 99% byla
 
reklama
Wiesz co, my tu sobie możemy wróżyć z fusów a i tak prawdy możemy nie dociec.
Niech ta twoja panna zejdzie ze szklanej wieży i uda się do normalnego lekarza żeby sprawdził sytuacje. Bo krwawienie moze ona mieć z wielu różnych powodów wcale nie wskazujących na ciąże.
Testy ciążowe się robi, odczytuje i wyrzuca. Nie wygrzebuje się ich potem z kosza, nie robi im zdjęć po 12 godzinach bo może ci wszystko wyjść w kosmos.
Tak w ogóle to my nawet nie wiemy czy to są jej testy.
Co kobieta to inna sytuacja. Jedna będzie miała grube kreski od razu, inna długo długo nic. Dwa dni spóźnienia okresu jest w relatywnej normie. Może wzięła antybiotyk? Może była dzika impreza? Może wilgotność powietrza? Tysiące czynników.
Test mógł wyjść fałszywie dodatni, tak tez się zdarza.
Chcesz mieć pewność? Załóż kondoma a nie lataj na dziko bo potem ci panna jazdy robi.
 
Hormon ciążowy rośnie po implantacji nie po zapłodnieniu. To może być końcowe czyszczenie po ostatniej miesiączce. Nie wiem jak to się fachowo nazywa

Oczywiście, ale co to ma do tego, że plamienie implantacyjne może się przedłużać nawet do 2-3 tygodni po tejże implantacji?
W wyniku implantacji, ale też później - w wyniku mocniejszego zagnieżdżenia i wzrostu zarodka mogą powstawać małe krwiaki, które mogą się czyścić do kilku tygodni w postaci plamień.
Poprzedniej miesiączki już dawno w macicy nie ma, endometrium musiało zejść do minimum by znów zacząć rosnąć i stworzyć warunki dla zapłodnionego jaja :)
 
Oczywiście, ale co to ma do tego, że plamienie implantacyjne może się przedłużać nawet do 2-3 tygodni po tejże implantacji?
W wyniku implantacji, ale też później - w wyniku mocniejszego zagnieżdżenia i wzrostu zarodka mogą powstawać małe krwiaki, które mogą się czyścić do kilku tygodni w postaci plamień.
Poprzedniej miesiączki już dawno w macicy nie ma, endometrium musiało zejść do minimum by znów zacząć rosnąć i stworzyć warunki dla zapłodnionego jaja :)
To takie "ostatnie" czyszczenie jest mimo ciąży? Dobrze rozumiem?
 
Do góry