reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

julia36952

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Lipiec 2019
Postów
16
Więc tak, moje cykle stały sir bardzo nieregularne podczas brania tabletek anty, cykl z 28dni zrobił sie na 19, potem krwawienia występowały co tydzień na dwa dni. Ostatnie krwawienie 17 czerwca. 22 czerwca (juz nie brałam tabletek) uprawialam sex z chłopakiem, z głupoty bez zabezpieczenia(ale nie kończył we mnie) . Do dzisiejszego dnia nie dostałam okresu. Ponad tydzień temu byłam u ginekologa i przepisał mi duphaston na wywołanie miesiączki. Wykonałam 3 testy ciążowe tej samej firmy 9.10 i 12 dnia po stosunku. Na pierwszy rzut oka negatywne, jednak pod światło w każdym z nich widać druga kreskę, ale tylko pod światło, normalnie nie ma nic. Czy moga to być testy pozytywne? Czy to tylko przeswitujacy plastik (wiecie o co chodzi). Dodam tylko, że bardzo często oddaje mocz od trzech dni. Od wczoraj czuje delikatne klucia w podbrzuszu, niby jak na okres ale nie do konca. Nie wiem co mam myśleć, jutro wykonam kolejny test juz innej firmy. AlE czy myślcie ze te kreski tylko i wyłącznie pod światło coś znaczą?
Pozdrawiam
 
reklama
reklama
Coś takiego?
IMAG0517.jpg
 
Także kochana czekamy na bete.
Ja się w środę/czwartek wybier termin @ mam na 15-17 lipca dopiero ale owu była wcześniej więc i @ ewentualnie wcześniej przyjdzie
 
Jak zrobisz to daj nam koniecznie znać :)
Oczywiście, zr dam.. Trochę sie boje. Jestem bardzo młoda, to nieodpowiedni czas na ciąże. Jednak odpowiedzialność to odpowiedzialność, panikowac nie będę. Nie ja pierwsza. No nic, dam znać, dziękuję za odpowiedzi
 
reklama
Oczywiście, zr dam.. Trochę sie boje. Jestem bardzo młoda, to nieodpowiedni czas na ciąże. Jednak odpowiedzialność to odpowiedzialność, panikowac nie będę. Nie ja pierwsza. No nic, dam znać, dziękuję za odpowiedzi
No niestety każdy seks bez zabezpieczenia może się skończyć ciąża :) Trzeba to brać pod uwagę :) Ale poradzisz sobie spokojnie :)
 
Do góry