reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Dołączył(a)
28 Listopad 2022
Postów
1
Część wszystkim. Mam pytanie bo nurtuje mnie to strasznie. W sobotę miałam owulację (wiem niestety dokładnie kiedy ja mam bo nie mogę wtedy usiąść na tyłku) a w niedzielę kochałam się popołudniu z mężem. Nie doszło do wytrysku w pochwie tylko na zewnątrz ale poniosło nas i jeszcze przez chwilę "bawiliśmy się" dłońmi. Nie jesteśmy pewni czy nic się tak nie dostało więc dla pewności dzisiaj czyli jakieś 18 godz po tym zdarzeniu wzięłam Ella one. Czy to zadziała. Nie chciałabym teraz być w ciąży gdyż straciłam właśnie pracę. Czy mam się czego obawiać?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 
reklama
Część wszystkim. Mam pytanie bo nurtuje mnie to strasznie. W sobotę miałam owulację (wiem niestety dokładnie kiedy ja mam bo nie mogę wtedy usiąść na tyłku) a w niedzielę kochałam się popołudniu z mężem. Nie doszło do wytrysku w pochwie tylko na zewnątrz ale poniosło nas i jeszcze przez chwilę "bawiliśmy się" dłońmi. Nie jesteśmy pewni czy nic się tak nie dostało więc dla pewności dzisiaj czyli jakieś 18 godz po tym zdarzeniu wzięłam Ella one. Czy to zadziała. Nie chciałabym teraz być w ciąży gdyż straciłam właśnie pracę. Czy mam się czego obawiać?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Odczucie fizyczne nie są zgodne z tym kiedy masz owulacje. Pewność możesz mieć tylko wtedy kiedy zrobisz monitoring u ginekologa. Niestety na resztę pytań nie jestem w stanie odpowiedzieć.
 
To jest jeden z tych typów wątków na forum, który jest solą tej ziemi!
Bo w końcu wiadomo, że nikt Ci tak nie doradzi i nie powie "jak żyć", co stado bab z internetów ;)dodatkowo mamy tu szereg ekspertek z różnymi mocami psionicznymi jak widzę 🤪
 
Stety niestety jeśli nie masz monitoringu to gwarancji mieć nie możesz co do owu (tak też zazwyczaj czuję kiedy mam owu lub wydaje mi się że ten ból to owu, ale bez monitoringu pewna nie jestem), sex przerywany nie jest metodą anty, tabletka 48 czy 72h po może, ale już nie musi zadziałać. Musisz czekać na koniec cyklu i zobaczyć czy przyjdzie okres, czy nie bo nawet na betę z krwi jest za wcześnie. I jeśli doszło do zapłodnienia lub dojdzie to nawet twój organizm jeszcze o tym nie wie - dowie się jakoś za 7-10 dni mniej więcej.
 
Tabletka ellaone nie działa po owulacji.
Teraz będziesz miała hormonalne zawirowania, więc organizm może Ci różne figle robić.
 
Cześć, mam pewne pytanie do Was.... Wczoraj powinnam dostać okresu, ale nie dostałam, czułam ból piersi, ciągnięcie w dole brzucha. Zrobiłam test, druga kreska wyszła blada. W niedzielę wieczorem też robiłam test i też była blada kreska. Wcześniej w piątek poczułam że brzuch mnie boli jak na okres ale to było dużo za wcześnie (mam regularnie co 27 dni okres) i pojawiło się plamienie. Plamienie ustąpiło dosłownie po kilku godzinach... Dziś rano wstałam piersi mam wrażenie że mniej bola... Okresu dalej nie mam i nie wiem co mam myśleć o tym. Jest już taki czas że ta kreska na teście powinna być mocna a nie taka blada....
 
reklama
Do góry