reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy któraś z Was tak miała? Pomocy.

Śluz może się zmieniać w trakcie cyklu wielokrotnie i ma na to wpływ mnóstwo rzeczy. Łącznie z tym ile wody wypijesz w ciągu dnia. Być. Może w ciąży jesteś lub będziesz, ale ten śluz nie ma z tym nic wspólnego. Tak samo jak to, że np 3 dni po owu masz biegunkę, a po 14 dniach okazuje się, że jesteś w ciąży nie znaczy, że biegunka była jej objawem
 
reklama
Ja w poprzednich cyklach miałam tak dużo śluzu ze myślałam że to infekcja zrobiłam sobie wymazy na czystość pochwy plus na inne bakterie i grzyby okazało się że nic mi nie jest a tak duże upławy są u mnie normalne... Teraz jestem 8dpo i praktycznie w ogóle nie mam śluzu jakiś sporadyczny ale w porównaniu do poprzednich cykli to może powiedzieć że Sahara.
 
Mam podobnie z tym śluzem, jest bardzo różnie w zależności od fazy cyklu ale też właśnie samopoczucia (infekcje) czy diety nawet... już przestałam się doszukiwać zależności. To w końcu mądry narząd i sam się oczyszcza, także tego się trzymam ;)
 
Do góry