reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy leciec do Polski na swieta?

rozowyprosiaczek

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Wrzesień 2020
Postów
28
Witam,

Mieszkam w UK i mam 3 miesieczne dziecko. Mamy bilety na swieta do Pl ale troche sie boje ze covid w Pl jest wszedzie i duzo osob umiera w porownaniu do tutaj.
Oboje jestesmy po covidzie i mamy 2 szczepionki.
Rodziny nie widzielismy przez 2 lata i biletow zmienic nie mozna. Czy wy byscie zdecydowali sie na wyjazd do Pl teraz w takich warunkach?
 
reklama
Ludzi tu umiera więcej bo w UK macie jakieś 75% zaszczepionych a w PL coś około 55.
Czy ludzie boją się wychodzić ? Pierwsze słyszę. Raczej mam wrażenie że ludzie mają już to totalnie w nosie.

Musicie sami zdecydować, wziąść pod uwagę czy rodzina w PL jest zaszczepiona, przy czym pracują czy są np w grupie gdzie prawdopodobieństwo zarażenia jest dużo większe czy kontakt mają mniejszy, czy mieszkają gdzieś na uboczu czy w centrum jakiegoś miasta i to z regionu gdzie covid króluje.

Bo co jak co ale covidek to jeszcze będzie nam towarzyszył a towarzyszył w niejedne święta...
 
Leć i spędzcie świeta w rodzinie, czas sie niestety nie zatrzymuje i nie da sie go cofnąc, trzeba zyc na ile sie da normalnie. Uwazaj tylko na wszystkie ciotki klotki zeby malenstwa nie tarmosily po rączkach czy buzi, higiena przedewszystkim😉 bo nie tylko covid poluje na ludzi
 
Moja siostra też leci do Polski z UK po 2 latach nieobecności. Tez z dzieckiem tylko starszym. Bardziej niż covida boją się, że im odwołają lot albo nałożą kwarantanny 🙄
Masz możliwość to leć..
 
reklama
Do góry