reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Róża 123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Kwiecień 2020
Postów
20
Hej dziewczyny, od kilku dni czuje się dziwnie, boli mnie brzuch jak na miesiączke a jej nie mam (zostało mi 6 dni) miałam stosunek bez zapezpieczenia i oczywiście szukamy dzidzi. Ale właśnie te bóle brzucha tak mi dały dużo do myślenia mam też taki biały śluz kremowy, temperatura z samego rana 36,7 a w ciągu dnia 37 albo 37,2. Jak myślicie? Mogę być w ciąży? Potrzebuje rady.
 
reklama
Ja jestem w podobnej sytuacji. Od owulacji ciagle bola mnie piersi.. i lekko jajniki. Bole menstruacyjne dostalam na tydzien przed miesiaczka ale nie sa mocne jak zawsze.Zazwyczaj boli mnie tylko 1 dzien przed miesiaczka. 25 kwietnia powinnam dostac okresu. Jak na razie musze poczekac jeszcze kilka dni. Jesli nie dostane okresu.. zrobie test ;) trzymam kciuki za siebie i za wszystkie starajace sie.
 
Możesz aczkolwiek na objawy jest za wcześnie oraz niczego one nie pokazują. To Twój umysł. Najlepiej zrób test, powinien coś wykazać.
Nie powiedziałabym, że to mój umysł bo nawet nie myślałam, że mogłabym być w ciąży. Po prostu sam mnie brzuch zacząć boleć jak na miesiączke i miałam ten śluz gdzie nigdy go nie miałam
 
Na objawy za wcześnie, a jak był stosunek bez zabezpieczenia to szansa jest. Poczekaj 6 dni i zrób test. Macierzyństwo uczy cierpliwości.
Nie jest za wczesnie na objawy u mnie 6 dni po owulacji sie pojawily w momencie zagniezdzania sie zarodka. I byl to miedzy innymi taki bol jak autorki wpisu plus temperatura mdlosci zawroty glowy klocia jajnikow. Juz wtedy bylam pewna.
 
reklama
Może a nie musi , u mnie mdłości przed każdą @ ,więc to żaden wyznacznik , a objawy ciąży i @ są bardzo podobne ,i można się pomylić, zostaje tylko czekać, i trzymam kciuki za 2 kreski
 
reklama
Do góry