reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
11 Luty 2019
Postów
11
Od ponad 2,5 miesiąca nie dostałam okresu. Robiłam dużo testów ciążowych i ciągle jedna kreska, a prawdopodobieństwo było ponieważ przed wyjazdem narzeczonego kochałam się z nim bez zabezpieczenia i był to seks przerwany. Gdy wrócił 7 dni z rzędu kochałam się z nim z dojściem we mnie. 11 dni po stosunku pobolewa mnie czasami brzuch w dolnej części.
 
reklama

Fado123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
6 201
Ty tak serio ?? Od prawie 3 miesięcy nie nasz okresu ?? I nie byłaś u lekarza?? Mega nieodpowiedzialne, dla mnie to nie ciaza , problemy hormonalne ,lub coś innego ,wizyta u gina konieczna
 

blanny

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Listopad 2020
Postów
1 831
Mam nieregularne @ . Pół roku temu byłam u ginekologa i podobnież wszystko w porządku.
Zgadzam się z przedmówczynią... Nawet jeśli to nie ciąża, nie jest to ani normalne, ani zdrowe. Idź koniecznie do lekarza. Bym może będziesz musiała przyjąć leki na wywołanie miesiączki.
 
reklama
Do góry