reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
25 Październik 2021
Postów
7
Cześć kochane! Chciała bym prosić was o radę!
Dn. 16 i 18 października wspolzulam z moim chłopakiem. 18-ego stosunek odbywał się w prezerwatywie. Po ściągnięciu prezerwatywy okazało się, że ma ona małe dziurki i wylatuje delikatnie sperma. Wytrysk nastąpił w pochwie. Ostatnią miesiączkę miałam w dniach 4-8 październik. 18-ego, gdy taka sytuacja nastąpiła, miałam kalendarzowo owulację. Stąd moje pytanie. Czy jest możliwość abym była w ciąży? Czy któraś z was miała może taka sytuację?
Na razie jedyne moje objawy to lekkie zmęczenie, ale problem z zasypianiem, rano mam często mdłości, delikatnie chwilami boli mnie podbrzusze. Sutki i brodawki zaczynają się robić lekko "sine", żyły wychodzą. Piersi bolą mnie tylko przy dotyku lekko po bokach. Często sikam i okropnie bolą mnie plecy
Proszę o waszą opinię. Pozdrawiam was cieplutko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Za wcześnie na objawy w 6/7tygodniu najczęściej występują a Ty jeśli jesteś w ciazy to tak naprawdę jeszcze nie jesteś, teraz dopiero może dochodzić do zagnieżdżenia np.. a przed nim nie masz wykrywalności hormonu beta hcg - bez niego nie ma objawów jakichkolwiek, pierwszym objawem będzie brak miesiączki…musisz poczekać do miesiączki i zrobić betę lub test 🙂
 
Za wcześnie na objawy w 6/7tygodniu najczęściej występują a Ty jeśli jesteś w ciazy to tak naprawdę jeszcze nie jesteś, teraz dopiero może dochodzić do zagnieżdżenia np.. a przed nim nie masz wykrywalności hormonu beta hcg - bez niego nie ma objawów jakichkolwiek, pierwszym objawem będzie brak miesiączki…musisz poczekać do miesiączki i zrobić betę lub test 🙂
A myślisz że jest duże prawdopodobieństwo aby w taki sposób zajść w ciążę? Wiadomo że plemnik jest o wiele mniejszy niż dziurka w prezerwatywie :p
 
A myślisz że jest duże prawdopodobieństwo aby w taki sposób zajść w ciążę? Wiadomo że plemnik jest o wiele mniejszy niż dziurka w prezerwatywie :p

Zawsze jakiś jest - natomiast zwykle zajście w ciąże nie jest takie proste. Tak naprawdę nawet nie wiesz czy miałaś tę owulację wtedy. Jeżeli masz regularne miesiączki po prostu jeżeli będzie się spóźniać kilka dni to zrób test ciążowy. Na pewno nie ma sensu robić wcześniej niż 28.10 a i tak jest szansa, że może wyjść fałszywie negatywny
 
Szanse są, tym bardziej że były to prawdopodobnie dni płodne, współżycie bez zabezpieczenia ,wiadomo czy czym się wiąże nawet jeśli, wytrysk byl poza ,ale na objawy za wcześnie, test zrob w dniu @
 
reklama
W takich sytuacjach powinnas zażyć tabletkę 72 po. Taka rada na przyszłość.
A co do ciąży, byłam dwa razy i nigdy nie miałam takich objawów jak opisujesz.
 
Do góry