reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy moge byc w ciąży

Dołączył(a)
2 Styczeń 2024
Postów
2
czy gdy 1 stycznia uprawiałam seks że swoim partnerem i we mnie doszedł a 4 stycznia powinnam dostać okres To czy dostanę normalnie ten okres i kiedy powinnam wykonać test ciążowy?
 
reklama
czy gdy 1 stycznia uprawiałam seks że swoim partnerem i we mnie doszedł a 4 stycznia powinnam dostać okres To czy dostanę normalnie ten okres i kiedy powinnam wykonać test ciążowy?
Nie doczytałam że 1 stycznia, za wcześnie żeby co kolwiek test pokazał czekaj za @ jak się nie pojawi zrob bete po minimum 10 dniach
 
Ostatnia edycja:
Test nie wykryje

Nie doczytałam że 1 stycznia, za wcześnie żeby co kolwiek test pokazał czekaj za @ jak się nie pojawi. Wykonaj test
Ale wiesz, ze test zrobiony 3 dni po stosunku to nic nie pokaze?

@wiktoria3456788 test jest wiarygodny zrobiony 14 dni po stosunku. Jeżeli do tego czasu nie pojawi się okres, co jest wątpliwe. W sensie pojawi sie raczej.

Czemu sie nie zabezpieczacie?
 
Ale wiesz, ze test zrobiony 3 dni po stosunku to nic nie pokaze?

@wiktoria3456788 test jest wiarygodny zrobiony 14 dni po stosunku. Jeżeli do tego czasu nie pojawi się okres, co jest wątpliwe. W sensie pojawi sie raczej.

Czemu sie nie zabezpieczacie?
Piszesz ze pojawi się okres jakbyś wróżyła ze szklanej kuli tego nikt nie wie skoro uprawiałam seks bez zabezpieczenia
 
Piszesz ze pojawi się okres jakbyś wróżyła ze szklanej kuli tego nikt nie wie skoro uprawiałam seks bez zabezpieczenia
Dobrze ci napisała ,może ty nie rozumiesz. Żaden test po 3 dniach ci nic nie pokaże. Nawet jak ci się spóźni i zrobisz test przed upływem 14 dni od stosunku to dalej nic nie pokaże bo to za wcześnie. Testy mają okreslona czułość.
Przecież to proste i logiczne że musi upłynąć odpowiedni czas żeby jakikolwiek test wykryl ciążę. A już 200% pewności będziesz mieć jak zrobić test z krwi na beta HCG,ale to też nic ci po 3 dniach nie wykryje 🫠
 
Dobrze ci napisała ,może ty nie rozumiesz. Żaden test po 3 dniach ci nic nie pokaże. Nawet jak ci się spóźni i zrobisz test przed upływem 14 dni od stosunku to dalej nic nie pokaże bo to za wcześnie. Testy mają okreslona czułość.
Przecież to proste i logiczne że musi upłynąć odpowiedni czas żeby jakikolwiek test wykryl ciążę. A już 200% pewności będziesz mieć jak zrobić test z krwi na beta HCG,ale to też nic ci po 3 dniach nie wykryje 🫠
Ty nie rozumiesz. Okres może się spóźnić tydzień więc razem
 
reklama
reklama
Dobrze ci napisała ,może ty nie rozumiesz. Żaden test po 3 dniach ci nic nie pokaże. Nawet jak ci się spóźni i zrobisz test przed upływem 14 dni od stosunku to dalej nic nie pokaże bo to za wcześnie. Testy mają okreslona czułość.
Przecież to proste i logiczne że musi upłynąć odpowiedni czas żeby jakikolwiek test wykryl ciążę. A już 200% pewności będziesz mieć jak zrobić test z krwi na beta HCG,ale to też nic ci po 3 dniach nie wykryje 🫠
Nie doczytałam że 1 stycznia a wy się spinacie zluzujcie majtki dziewczyny. Szczęśliwego Nowego Roku
 
Do góry