reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
10 Październik 2018
Postów
5
Bardzo proszę o pomoc w sprawie ciąży. Mam 20 lat i Wczoraj odbylam swój pierwszy stosunek seksualny. Robiliśmy jedynie petting oraz minetke. Chłopak doszedł trzy razy na moje ciało w tym na brzuch i pochwe. Ale nie umylismy się tylko kontynuowalismy i chłopak z mokrą ręką od nasienia robił mi palcówke kilka razy. Jakie jest prawdopodobieństwo zajscia w ciążę? Bardzo się boję. Dodam, że bylam dzień po dniach plodnych a szanse na zajscie w ciaze mialam okreslone jako średnie. Wczoraj dużo krwawilam ale dzisiaj pojawiły się brązowe plamy
 
reklama
Ryzyko ciąży jakieś jest. Niewielkie, ale jest. Trzeba poczekać do przyszłej miesiączki. Poczytaj sobie #sexedupl Ani Rubik. Tam tego typu kwestie są omawiane.
@sandy dziewczyna nigdzie nie pisze, że miała okres. Mogła krwawić bo to jej pierwszy raz. Brzydko jej pojechałaś.
 
Bardzo proszę o pomoc w sprawie ciąży. Mam 20 lat i Wczoraj odbylam swój pierwszy stosunek seksualny. Robiliśmy jedynie petting oraz minetke. Chłopak doszedł trzy razy na moje ciało w tym na brzuch i pochwe. Ale nie umylismy się tylko kontynuowalismy i chłopak z mokrą ręką od nasienia robił mi palcówke kilka razy. Jakie jest prawdopodobieństwo zajscia w ciążę? Bardzo się boję. Dodam, że bylam dzień po dniach plodnych a szanse na zajscie w ciaze mialam okreslone jako średnie. Wczoraj dużo krwawilam ale dzisiaj pojawiły się brązowe plamy
Prawdopodobieństwo jest znikome.
 
Bardzo jestem ciekawa tego, jak stwierdziłaś, że byłaś jeden dzień po dniach płodnych oraz kto Ci określił te średnie szanse za zajście w ciążę.... :p :p
Byłam u ginekolog z tym zapytaniem. Wszystko mi wytłumaczyła oraz przestudiowała mój cykl miesiączkowy. Zrobiła mi również badania. Dzięki dziewczyny za porady, ale obecnie jestem mocno przerażona, dlatego też tak piszę chaotycznie i momentami dziecinnie.
 
Bardzo jestem ciekawa tego, jak stwierdziłaś, że byłaś jeden dzień po dniach płodnych oraz kto Ci określił te średnie szanse za zajście w ciążę.... :p :p
Dr. Google :) Gatulacje podczas wytrysku na ciało partnerki dostało się około 400 milionów plemników z czego na ręce i w środku pochwy zostało około 10 milionów.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dr. Google :) Gatulacje podczas wytrysku na ciało partnerki dostało się około 400 milionów plemników z czego na ręce i w środku pochwy zostało około 10 milionów. Spokojnie internetowo zostały zbadane również plemniki młodego chłopaka są zdrowe (te kilka uszkodzononych zostało na brzuchu). Następnym razem proponuję wytrysk na twarz (należy zamknąć oczy) z racji przeciwzmarszkowych właściwości spermy i na tym zakończyć zabawę skupić się na nauce. Będziesz mądra i wiecznie młoda.

Nie rozumiem co twój komentarz wnosi do mojego wątku. Zadałam to pytanie z prostej przyczyny, nie znałam odpowiedzi a chciałam doradzić się kobiet, które (jak uważałam) są bardziej doświadczone i mądrzejsze ode mnie. W międzyczasie byłam u ginekologa, od którego usłyszałam konkretną odpowiedź. ; )
 
Do góry