reklama

Czy moge już spokojnie żyć?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez sarenka007, 26 Luty 2013.

1. sarenka007

sarenka007 Początkująca w BB

A więc jakieś 2 miesiące temu przeżyłam bardzo bliski stosunek z chłopakiem -nie wiem czy można to nazwać seksem,ale doszl do tego że włożył mi penisa ,po 15 min od wytrysku(nie wyczyszczonego na 100% od wytrysku,urazy mechanicne o bokserki,zajęcie się penisem oralnie,oddanie moczu przez partnera) do pochwy były to raczej dni niepłodne ale nigdy nie wiadomo. Od tego momentu miałam już 2 okresy 2 owulacje(nawet plamienie owulacyjne) i w tą sobote ookoło mam dostać miesiączki a od soboty JAK NIGDY zaczeły pobolewać piersi (nie jakoś bardzo , lekko) i miałam znowy schizy...bo w styczniu wbiłam sobie w psychike(A mam ją bardzo słabą) ze jestem w ciąży. Miałam okres normalny 5 dniowy jak zwykle, przed tym zbliżenim, wydarzeniem, ale to i tak do mnie nie przemawiało i czułam cień ciąży na plecach i dzisiaj zdecydowałam się na test ciążowy. I .... już po 3 min był wynik negatywny ! Gruba krecha jedna w miejscu negatywnym ... I utrzymuje się nawet do teraz Żadnych plamień ani nawet kresek innych ... Po prostu białe pole i kreska negatywna Czy musze jeszcze się stresować ? Bo powoli czuje ten błogi spokój o którym tak marzyłam....ale czasem przez myśl przeleci ciąża,że może źle coś zrobiłam?(ale powoli robiłam zgodnie z ulotką,a pozatym gdybym zrobiła źle to by wyszedł zły test czyli np. brak jakich kolwiek kresek a nie negatywny zamiast pozytywnego ;p? )I czy ma znaczenie po 2 miesiącach pora pobierania moczu?...ale myśle że to taka kara za to że byłam tak nieodpowiedzialna i że sobie wbiłam to do głowy.Ale jest już o wiele lepiejl...Jak myślcie ? Tak wiem że to jest strona dla sarających się ale jestem bardzo młoda i nie jestem gotowa oczywiscie na dzieci i tak wiem to nie jest jeszcze mój czas na seks,ale dzięki tej sytuacji się do tego przeknałam.

2. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

sarenka007- ja myśle ze nie jesteś w ciąży, ale następnym razem radze sie zastanowić co robisz, jesli nie jesteś gotowa na dzieci a interesują cie takie ,,zabawy'' erotyczne radze zacząć stosować antykoncepcje lub bardziej uważać , bo następnym razem możesz zajść w ciąże i będzie nieciekawie

3. reklama
  4. sarenka007

Teeż tak myśle no jestem tego już pewna. Ale to była taka pierwsza sytuacja i ta psychika tak zareagowała. Co do współżycia do póki na poważnie nie będę gotowa to się w to nie bawie,jak wcześniej napisałam dzięki tej sytuacji uświadomiłam sobie cos bardzo ważnego-że to nie jest jeszcze mój czas... Jeszcze jedno pytanie , czy plamienie owulacyjne (Zdarzyło mi się w 13 dc.) świadczy o tym że owulacja jest ?

5. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

Sarenka007-szczerze mówiąc nie wiem, nigdy jakoś specjalnie nie zwracałem na to uwagi, ja przy każdej owulacji miałam delikatne bóle jajników.
    Powiem ci teraz z doświadczenia...z pierwszym razem warto czekać jak najdłużej ...no i najpierw dobrze poznać faceta któremu chce się oddać coś tak cennego jak cnotę... bo malo ktory jest tego warty

6. Kopka

Kopka Fanka BB :)

ja tez uwazam,ze sa znikome szanse na ciaze,takze nie masz sie czym martwic. A tak na przyszlosc jak napisala happymum,jesli nie jestes gotowa na macierzynstwto to lepiej stosowac antykoncepcje. wiadomo,ze zadna tez nie daje 100 % gwarancji,ze sie w ciaze nie zajdzie,ale na pewno szybciej zajdziesz nie stosujac nic. Co do pierwszdego razu...ja starcilam dziewictwo dosc pozno jak na te czasy bo mialam 22 lata i wcale sie tego nie wstydzilam,teraz sie smieje,ze mogkam poczekac jescze 2 lata i zostawic swoj wianuszej dla mojego P

7. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

:szok::szok::szok::szok:

8. Dominik Jędrzejczak

Dominik Jędrzejczak Zaciekawiona BB

9. sembonzakura

sembonzakura Fanka BB :)

dzięki Bogu nie jesteś w ciąży :) Dla wszystkich tak będzie lepiej. Poproś lekarza o receptę na tabletki antykoncepcyjne, do tego nie trzeba być pełnoletnim (a odnoszę wrażenie że chyba nie jesteś) i nie będzie problemu na przyszłość.

10. reklama
  11. sarenka007

Kasiula_1980 :p ŹLE ZROZUMIAŁAŚ :D!!! Oddał mocz po "zabawach" do muszli :D w toalecie :p ....
    Tak,to nie jest mój czas , nie jestem jeszcze pełnletnia(nie wiele brakuje ale to chyba bez znaczenia) i myśle o tym ,żeby zrobić to jak skończe szkołe i mieć spokój,nawet przy antykoncepcji bo jak ja już się stresuje to co będzie dalej...jestem mega panikarą.

12. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

hehe to dobrze, bo już myślalam, że jestem seksualnie zacofana :-D

Poleć forum