reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy moge starac sie o rodzinne?

Dołączył(a)
10 Marzec 2009
Postów
8
Miasto
Sosnowiec
Dzien Dobry.
Mam pytanie w sprawie rodzinnego.Z narzeczonym mamy dziecko 3letnie.Mieszkamy razem z moja mama,syn jest zameldowany narzeczony nie.Ja pracuje zarabiam 800-900zl.na reke,on 1300 na reke.Czy nalezy nam sie rodzinne bedz jakies inne dodatki? Gdzie sie o nie starac.Nigdy nic takiego nie zalatwialam wiec nie mam pojecia co i jak.

Dziekuje
 
reklama
Dzien Dobry.


Mam pytanie w sprawie rodzinnego.Z narzeczonym mamy dziecko 3letnie.Mieszkamy razem z moja mama,syn jest zameldowany narzeczony nie.Ja pracuje zarabiam 800-900zl.na reke,on 1300 na reke.Czy nalezy nam sie rodzinne bedz jakies inne dodatki? Gdzie sie o nie starac.Nigdy nic takiego nie zalatwialam wiec nie mam pojecia co i jak.

Dziekuje
na dochód w Pani rodzinie skąłda się dochód Pani i partnera. Liczba osób to 3. Fakt, ze mieszka Pani z mama jest tu bez znaczenia.
Skąłdajac wniosek uwzględnia się dochody wykazane w PIT (już za chwilę będą to dochody za 2011 rok), a zatem niekoniecznie w takiej wysokości jak obecne dochody.
W chwili obecnej macie pańśtwo do dyspozycji 2100-2200 czyli ponad 700 zł na osobę na m-c. To sporo za dużo by otrzymać zasiłek rodzinny (obecnie próg dochodowy to 504 zł/os).
 
Do góry