reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogłam zajść w ciąże?

reklama
Jakbym miałam możliwość kupienia testu to bym to zrobiła . Skoro nie masz szklanej kuli to zapewne nie wiesz gdzie przybywam ... Nie zadawałabym pytania, gdzie znajdują się półgłówki. Wystarczyło nic nie pisać , jak nie miałaś nic mądrego do powiedzenia .Jakbyś pomyślała to może ktoras z kobiet miała takie same objawy , ale niestety do tego trzeba użyć poprawną cześć półkuli mózgu .
Pozdrawiam 🙂
ja mam wiele rzeczy mądrych do powiedzenia, ale mówię je wtedy, kiedy jest mądre pytanie. 🤷‍♀️
 
Współżyłam z chłopakiem 14 sierpnia bez zabezpieczeń ,on twierdzi że nie doszedł we mnie . Po tym czasie dostałam okres albo krwawienie implatacyjne w dniu 28.08 ,gdzie okres dostawałam na początku miesiąca od 4 do 10 , niema regularnych miesiączek. Wyglądała to że krwawienie było bezbolesne ,gdzie przeważnie doskwierał boleści w tym momencie i trwało 3 dni , tylko że przypominało mi to że dostałam okres bo taki obfity jak zawsze. Druga rzecz do niepokoju to taka że czasem mnie kuje jak nie z prawej strony to z lewej albo czuję tak dziwnie brzuch albo żołądek, nie jest to typowy ból tylko takie dziwne odczucia
Ja zaszłam w ciążę +/- 14 sierpnia, sto razy zdążyłabyś zrobić test i pięćdziesiąt razy iść na betę, która po tym czasie pokazałaby wynik w setkach tysięcy. Jeżeli dostałaś krwawienia mniej więcej w terminie okresu to właśnie na 99% był okres i ciąży nie ma.

Jeśli jednak to Cie nie przekonuje a uwierzysz tylko w swoją wersję to tak - to ciąża i właśnie zaczynasz 8 tydzień 🥳
 
Jakbym miałam możliwość kupienia testu to bym to zrobiła . Skoro nie masz szklanej kuli to zapewne nie wiesz gdzie przybywam ... Nie zadawałabym pytania, gdzie znajdują się półgłówki. Wystarczyło nic nie pisać , jak nie miałaś nic mądrego do powiedzenia .Jakbyś pomyślała to może ktoras z kobiet miała takie same objawy , ale niestety do tego trzeba użyć poprawną cześć półkuli mózgu .
Pozdrawiam 🙂
W każdym miejscu gdzie masz internet dostaniesz i test ciążowy…
 
Zawsze mnie zastanawia, gdzie trzeba mieszkać, żeby „nie mieć możliwości kupienia testu”. Amazon dostarczy wszystko na drugi koniec świata. Za chwile będą robić dostawy na księżyc ale w Polsce nie…
 
Koleżanka wczoraj się nudziła i opisywała odpowiedzi na ten post na poście z 2018 😂
 

Załączniki

  • IMG_8881.jpg
    IMG_8881.jpg
    92,9 KB · Wyświetleń: 67
  • IMG_8880.jpg
    IMG_8880.jpg
    95,5 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Do góry