reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwa ciąża

Dołączył(a)
13 Styczeń 2020
Postów
11
Hejka taki mam problem że 12 grudnia skończyła (cykle moja wachaja sie miedzy 29 a 32)się miesiączka, zaś 25 grudnia pojawiło się rozowe plamienie, byłam pewna że po prostu miesiączka z jakiś przyczyn ale nie możliwe bo to plamienie było bardzo skąpe i trwało aż do 7 stycznia. Dodam że partner 14 grudnia wrócił z Niemiec więc...A staramy się o dzidzie. Podczas tego plamienia były wachania nastrojów. Wykonałam test kreska bardzo bardzo jasna widoczna w normalnym świetle dziennym. 8 stycznia powinnam dostać kolejnego okresu którego niema. 8 stycznia byłam też na becie i wynik wyszedł <0.100. Dziś zaś zrobiłam test płytowy i też bardzo słaba druga kreska czy jest możliwe że bete zrobiłam po prostu za wcześnie ?
 
reklama
Dlatego dziwna jest cała sytuacja bo testów zrobiłam 4 łącznie. Przed @3 na 2 było bardzo słabiutko widać A na 1 słaba rozowa ale widoczna Odrazu, mama jak zobaczyła to zaczęła uregulować, dziś też robiłam i też bardzo bardzo jasna
 
Dlatego dziwna jest cała sytuacja bo testów zrobiłam 4 łącznie. Przed @3 na 2 było bardzo słabiutko widać A na 1 słaba rozowa ale widoczna Odrazu, mama jak zobaczyła to zaczęła uregulować, dziś też robiłam i też bardzo bardzo jasna
Zrób badanie beta HCG i przyrost po 48 h jak okaże się, że jesteś w ciazy
 
reklama
reklama
Do góry