reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elenaa - posta juz nie mogłam przeczytać ale artykuł tak, plus komentarze,

Imama- dzieki za link, wiesz to nie takie hop siup z tym strzelaniem bo do pracy bym chciała wrócić chociaż nie powiem ze myślałam nad tym żeby już 3 machnać i mieć z głowy [emoji23],

Maziajka - ja też myślę że jednak zdrowe dziecko obojętnie jakiej płci bo jak nie raz widzę ryczeć mi się chce, nie mogę patrzeć na cierpienie dzieciatek, (na nikogo cierpienie wiadomo- kto może ... ale dzieci zwlaszcza..) i tak jak czytam co napisała Imama o przeżyciach swojej koleżanki to włosy dęba stają br..biedna dziewczyna , dlatego
cały czas zadowolona chodzę ze dzidzia jest Perfekt :), wszystko ładnie to najważniejsze

Na wizycie dobrze, z maluchem wszystko wporzadku , zmusza mnie do jedzenia słodyczy cwaniak bo mu smakują wody płodowe dosłownie dziś na usg żołądek pełny , pęcherz tez [emoji23], a ja jadłam tylko i jadłam przez całe 3 h czekania, niestety ani fotki nie dostałam ani żądnych pomiarów buu - nawet nie powiedział ile waży, ale zobaczę jutro w kartę ciąży może coś tam wpisane :) - tak czy siak mały szczęśliwy fikajacy, ilość wód ok , juz mi brzuch wydęło ze zaraz będzie tak widać ze i ukryć się nie da hehe, 27 tydzień u nas

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny , jestem z wątku staraczkowego , ale mam pytanie.

Macie jakieś opinie na temat ziół ojca sroki na 1 faze cyklu?

wff2krhmvaem9yip.png
Ja czytałam sama nie stosowalam ale opinie dość pozytywne, możesz łatwo znaleźć w necie, robiłaś jakieś badania hormonalne może ? Bo czasem widzę na wątku staraczek jak dodajesz swój wykres i on jest strasznie ze tak powiem "rozwalony", temp. Skacze masakrycznie nie ma tej konsystencji normalnego wykresu temp.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum- nieee ee wróć :D - sory skleroza ciążowa. Mnie dopadła :D, (wybaczcie za spam któryś post z rzędu ja ) - stosowałam zioła przed pierwszą ciąża (hahahha olsniło mnie - fajnie ze pamiętam :D) miałam mega rozwalone cykle po 60 dni i więcej czasem, i po ziolach skrócił mi się cykl, (no i zaszlam ) wszystkie zioła kupiłam osobno nie kupowałam gotowej mieszanki, ohyda w smaku no ale czego się nie robi dla dzidzi :),

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry