reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wszystko ok [emoji5]️ ciesz się ciąża. Niedługo zaczną się dolegliwości hihi[emoji6]

thgf3e3k5dy58h2b.png
 
reklama
Arya ja tam tez nie umie sie doszukać niba. A lekarz mowil jej płec przy tym usg?
Ja 10dc wczoraj miałam, test owu robiłam negatyw jak narazie.
Wiecie co przeczytałam juz chyba wszystko co mozliwe o planowaniu [emoji23]
Stres bardzo podwyższa testosteron, wczoraj czytałam cały artykuł o tym. Wiec ja juz plany mam co do następnego cyklu ale postanowiłam wiecej nie czytać i absolutnie zero stresu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I jeszcze co wyczytałam ze aspartam jest tez bardzo szkodliwy dla płodu wiec lepiej nie przesadzać przy planowaniu tak samo dziewczyny jak żurawina. Lepiej wogole jej nie suplementowac. Powoduje krwawienia wewnątrz organizmu itd.
Do tego abstynencja u mężczyzn powyżej 35 roku życia, wiecej niż 7 dniowa skutkuje częstymi wadami płodu wiec tez warto poczytać i zastanowić sie przed planowaniem. Także jakbyście chciały linki moge odszukać ale po angielsku.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I jeszcze co wyczytałam ze aspartam jest tez bardzo szkodliwy dla płodu wiec lepiej nie przesadzać przy planowaniu tak samo dziewczyny jak żurawina. Lepiej wogole jej nie suplementowac. Powoduje krwawienia wewnątrz organizmu itd.
Do tego abstynencja u mężczyzn powyżej 35 roku życia, wiecej niż 7 dniowa skutkuje częstymi wadami płodu wiec tez warto poczytać i zastanowić sie przed planowaniem. Także jakbyście chciały linki moge odszukać ale po angielsku.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Imama to zostalysmy na placu boju we dwie [emoji3] u mnie 5 dc dopiero [emoji17]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry