reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny działajcie moze ten rok bedzie tez tak owocny w dziewczynkach! Ja niestety brak owulacji wiec pewnie to u mnie dłużej potrwa. Ale jak narazie robie diete i ćwiczenia wiec mam zajęcie. A i tak w sumie chciałam w marcu sie starac. Mam nadzieje ze juz wtedy wyłapie ta owu a jak nie to na monitoring pójdę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miciurka gratulacje Kochana!!Ciesze sie ze dobrze sie czujesz.Ze porod byl szybki i ze jestescie przeszczzesliwi:**
Jak ma na imie?

Maziajka piekny brzuszek:*

Antonia malz dzis wraca na weekend to się pokochamy ale ja owu mam pozniej

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Millo a który masz dc?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
katja bardzo się cieszę i wiedziałam, że dzidziuś jest zdrowy. Gratuluję dziewczynki

miciurka Tobie również gratuluję!

dziewczynki staraczki - Antonia bo chyba TY też jesteś w trakcie starań jak ja - od jutra księżyc wchodzi w fazę nowiu więc sprzyjająco :)
Ja dziś w nocy, lub jutro rano działam.
My już powoli kończymy starania[emoji5] teraz tylko czekać na efekty

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antonia dobrze rozumiem ze masz 2 chlopakow i starasz sie o corke?? stosujesz jakies suplementy?? Dziewczyny starajace sie o corke napiszcie czy stosujecie jakies odtsepy czy raczej nie????
Tak,mam dwóch synów i staram się o trzecie i miło byłoby gdyby to była córeczka[emoji6]
Suplementy: żurawina w podwójnej dawce ale tylko do owu, b6, b12, acard, miovarin od tygodnia, wcześniej castagnus wapn i magnez ze trzy miesiące ale dałam później sobie z tym spokój [emoji3] dodatkowo odstęp ale cholera wie kiedy owu jest więc to tylko gdybanie Kiedy pęknie pęcherzyk czy jak będzie miał 22mm czy 26 [emoji6] więc to już natura resztę niech zrobi i najważniejsze wybierze ZDROWEGO plemniczka [emoji18]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arya super brzuszek!:-)
Ja startowalam z 5 kg za duzo wiec nie tyje poki co.Ale tez nie wiele jem dopiero teraz sniadanie zjadlam a jest prawie 12!! W pierwszej ciazy ciagle jadlam i jadlam i finalnie bylo 16+..


010igov35ye70zfx.png
 
Antonia dzis 12dc a owulke zazwyczaj w 18.

Maziajko bete dzis robilam i mam 21,3.Tydzien temu 212.Rozumiem ze poki nie bedzie zerowa to ze staran i tak nici tak?



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Naprawdę Elena jestem w szoku ze tyle córeczek tutaj! Oczywiscie nastawia to pozytywnie do staranek.
Arya jejciu co tam 10 kg! To jest nic. Ja w pierwszej 14 a teraz ej 20 kg to był szok. Ale odrazu wszystko mi poszło tyle dobrze! A jaka masz różnice miedzy dziecmi?
Antonia trzymam kciuki moze sie uda.
Andzelisia ja biorę Vitex dwa razy dziennie, do tego trochę wapna, magnezu i kwas foliowy. Mężowi daje lukrecję do 14 dc a pozniej szyszki chmielu, kwas foliowy, magnez, wapno i wit C. Nie jem śniadań i 2-3 posiłki dziennie bez podjadania


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry