reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Jakas malo wiarygodna ta teoria ja mam zawsze niskie..

010igov35ye70zfx.png
 
Ajlak co do objawów owulacji ja obserwuję 3 symptomy: temperaturę, śluz i od 3 m-cy wyłapuję ból owulacyjny. Wydaje mi się, że trzeba czasu żeby w dużym " przybliżeniu " wyłapać ten moment.
Tak jak Imama pisze najlepiej wziąć pod uwagę kilka czynników. U mnie najpierw zmienia się śluz, wtedy zaczynam robić testy owu. Gdy wyjdzie pozytywny czekam na objaw w postaci bólu. A u mnie dwa razy ból wystąpił dzień po pozytywnym teście, a raz dwa dni po. Z moich obserwacji wynika, że nie mogłabym wyłapać owu np. z samej temperatury bo nie zawsze jest wyraźny skok, testy też często wychodzą pozytywne kilka dni. Po prostu trzeba trochę poobserwować swoje ciało i u każdej wygląda to trochę inaczej..
Chyba włączę jeszcze obserwację szyjki, chociaż nie lubię tam gmerać ;)
 
monia ja nie mierze temp bo moje dziecko budzi się w nocy kilka razy więc byłoby to niemiarodajne.
A co do badania szyjki to nie dam rady :)

dziewczynki wracam z usg i owulacji jeszcze nie było, a będzie gdzieś za 2,3 dni. Pęcherzyk ma 17 mm dopiero, więc moja strategia jest taka żeby dziś jeszcze współżyć i pilnować ph ( z reguły mam niskie).
Niby mi się nie śpieszy z ciążą, ale widzę że co cykl to wszystko może się zmienić a wyjdzie co ma wyjść. Mam rację?:-) :)
 
Elena a jak Ty się czujesz? Który to już tydz?

thgf3e3k5dy58h2b.png
Dziś zaczęliśmy 33 tc. Czuje się dobrze, mam nadzieje ze szyjka długa i zamknięta, w srode mam wizyte to zobaczymy, mam nadzieje ze wszystko dobrze :) bo mam od czasu do czasu te przepowiadacze i mi twardnieje brzuch, ale nieregularnie wiec mysle ze tak musi byc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry