reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

imama a notujesz sobie objawy?test, śluz itp? przydadzą Ci się do obserwacji.

z tymi testami dziwne bo cofnęłam się do obserwacji pół roku wstecz i co miesiąc wychodziły, a w tym miesiącu uparcie jedna kreska. może pęcherzyk się rozmyślił
 
reklama
Ajlak robie robie. wszystko teraz fajnie idzie na aplikacjach w telefonie zanotować i analizuje. Od następnego cyklu będę mierzyć temp ale zobaczymy czy mały bedzie mi sie budził o stałych porach. Spróbować spróbuje. Przed ciąża to wszystko książkowe miałam, zero spóźnień. Ale ja to bezstresowo podchodziłam a teraz niestety ale mam stres straszny, a najgorsze ze przez stres wzrasta ten testosteron!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
maziajko właśnie cisza jakaś się wkradła.

aneta super, gratulacje

antonia a Ty kiedy testujesz?bo już jesteś po staraniach?

U mnie testy wychodzą negatywne, więc nie wiem o co chodzi. Albo ktoś się rozmyślił albo coś z testami.
Tak, już po[emoji4] na szczęście bo miałam już dość hihi. Termin @ naza tydzień w piątek

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
imama a co masz za aplikację?mój też sie budzi w nocy i co noc inaczej i z inną częstotliwością więc odpuszczam mierzenie temp. Daj sobie trochę czasu a cykle się unormują a kp podobno dziewczynkowe:)

antonia dość starań?:) to trzymam kciuki aby @ się nie pojawiła
 
Mam aplikacje: Flo po polsku dość przejrzysta ale bez możliwości zapisania temperatury, FF Mobile (Fertility Friend) oraz Glow to juz na temperaturę spróbuje ale w języku angielski.
No narazie sie nie przejmuje ze jest nieregularny cykl bo to pierwszy. Ale staram sie obserwować zeby w marcu moc dzialac [emoji6] mi mały przewaznie sie budzi o 4 i pozniej o 7 wiec spróbuje. Ale wiadomo nieraz ząbkowanie czy jakieś inne problemy i dupa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama mi plodnosc wrocila po pol roku od porodu a karmilam piersia 14 miesiecy, moja zabkowac zaczela od 3 miesiecy i do tej pory nocy jeszcze nie przespala ale mamy juz wxzystkie zeby procz piatek no i ja mierze temperature codziennie o 7:15-7:30 pomimo tych pobudek w nocy i wykresy mi wychodza miarodajne, zaczelam od razu w pierwszym cyklu po porodzie i te pobudki nic mi nie zaburzaja... Ja mierze w celu by nie zajsc w ciaze i wszystko jest ok. Dodam, ze mam cykle nieregularne owulacja jest miedzy 18-22 dniem cyklu ostatnio... Mysle, ze mimo kp i pobudek warto sprobowac mierzyc temperature bo to daje obraz calosci...
 
Maran wlasnie tez chce spróbować bo ostatnio czytałam ze wystarczy 1,5 h przed pomiarem leżęc tylko. Wiec nie zaszkodzi a moze akurat mi pomoże. Moj mały ma prawie 8 miesięcy i dwie jedynki na dole a teraz dwie na gorze ale dwójki mu wychodzą, mały wampirek z niego bedzie hehe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry