reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tak w kapsułkach jest. W płynie podobno lepszy ale ja nigdzie nie umiałam znaleźć i mąż pewnie by nie pił. Tabletki ciężko mu było wcisnac


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Buniczek a clomid to najlepiej 3-7 dc ale to tez różnie zalecają lekarze. I są różne dawki 25,50 i nawet 100. Ale się nie wyczytywalam które lepiej bo No pewnie mi lekarz nie przepisze. Jedynie ze do innego pójdę ale to za dużo kombinowania.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Buniczek a clomid to najlepiej 3-7 dc ale to tez różnie zalecają lekarze. I są różne dawki 25,50 i nawet 100. Ale się nie wyczytywalam które lepiej bo No pewnie mi lekarz nie przepisze. Jedynie ze do innego pójdę ale to za dużo kombinowania.

no ja tez bede tak kombinować, ale powiedziałam sobie ze zrobię wszystko co w mojej mocy...wiem, może za dużo kombinuje ale chcę jak najwiecej czynników spełnić


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Antonia kurcze szkoda....ale tak chyba czulas? A poza tym wszystko ok?Masz jakies fotki

Leeleth no nic nie widac.


Imama wiesz co wg mnie to na owu bo zeby wykryly hcg to by musialo byc duze stezenie .

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leeleeth na tym ostatnim zdjęciu faktycznie widać siuraka podobne zdjęcie mam przy 2 synku :) choc wiem za nadzieja umiera ostatnia :)

Buniczek a jak jak mogę wiedzieć nie masz problemu z zalatwieniem sobie clomidu/clostilbegytu?:)
 
reklama
Do góry