reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej dawno mnie nie było ale jestem zabiegana, u mnie właśnie skończyła się @ i czekam na owu.
Antonia moje gratulacje! bo powinny się posypać tutaj gratulacje a nie żałowanie.
Dziewczyny musicie zmienić nastawienie, że płci nie da się zaplanowć i trzeba chcieć dziecka a nie konkretnej płci. Możemy się w to pobawić i "dopomóc" szczęściu ale szanse są 50/50.
 
reklama
hej dawno mnie nie było ale jestem zabiegana, u mnie właśnie skończyła się @ i czekam na owu.
Antonia moje gratulacje! bo powinny się posypać tutaj gratulacje a nie żałowanie.
Dziewczyny musicie zmienić nastawienie, że płci nie da się zaplanowć i trzeba chcieć dziecka a nie konkretnej płci. Możemy się w to pobawić i "dopomóc" szczęściu ale szanse są 50/50.
Dziękuję :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Antonina.
Moje gratulacje! [emoji4]
Życzę szczęśliwego rozwiązania


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ajlak to tak jak ja, ja dzisiaj 7 dc także tez czekam na owu. Mam nadzieje ze te hcg nic nie zaszkodzi i jest możliwość zaciążenia.
Antonia ja odrazu gratulowałam bo najważniejsze ze zdrowy. Każda normalna matka kocha dziecko obojętnie jakie jest.
Sama Ty nie pisałaś ze zdrowe itd tylko ze synek wiec uznałam ze poprostu jest Ci przykro. Co tez nie jest grzechem! Już nie przesadzajmy ale Ty miałaś przeczucia na syna a to często się sprawdza.
Ja chce trzeciego dziecka tak szybko jak się da gdyż jestem przygotowana na syna i chce żeby był mała różnica. Gdybym wiedziała ze będzie córka to bym poczekała bo mały daje mi już popalić hehe wczoraj zaczął raczkować i aż spocona jestem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry