reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No właśnie chyba zadzwonię we wtorek bo tu jutro święto! Albo zaciazylam zaraz po krwawieniu a @ dostałam ale czy to możliwe?
Test w czasie pierwszego krwawienia jak zaczęło się poronienie był lekko widoczny a przed wczoraj w sumie dość widoczna ta kreska napewno bardziej niż wtedy.
Mieliśmy staranka po krwawieniu prze @. Bo teraz tak myśle ze było coś jednak


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Zrobiłam teraz test owulacyjny i mocna krecha! Wiec albo coś zostało albo może faktycznie zaciazylam znów. Normalnie schizuje już strasznie! A do lekarza we wtorek dopiero mogę iść.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama ile jestes po poronieniu? Ja po 3 tyg nie mialam juz bety.
Cholera a moze Ty wcale nie poronilas tylko to byl krwiak?♡ Zrob test ciazowy taki dobry z apteki i wklejaj nam tu

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Imama zielone świątki są dziś, jutro juz wszystko powinno byc normalnie pootwierane, wiec moze uda Ci się dostać do jakiegos lekarza bo dziwne, że Ci testy wychodza pozytywne. No chyba, że to juz nowa ciąża jest :)
 
Są dwie krrseczki :-) gratuluję!

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Millo wszystko dzisiaj zamknięte apteki może gdzieś dalej jakaś będzie miała dyżur ale nie mam jak jechać. Wiec nie mam jak kupić testu. Mam tylko te owulacyjne.
17 maja zaczęłam krwawic i pojechałam do lekarza był pęcherzyk i za dwa dni jak byłam już prawie wszystko się oczyściło. Krwawiłam do 22 maja a 28 zaczęło się lekkie krwawienie w sumie takie zaschnięte dlatego myślałam ze to nie @ ale się rozkręciła i 3 dni miałam lekkie krwawienie.
Mikallo ja w Niemczech i jutro wolne jest napewno.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Imama dziwne ze tak dlugo ci wychodza ciazowe po takim czasie, mi po tyg jak zrobilam była juz biel.gdzies czytalam ze u niektorych kobiet wolniej spada hcg ,albo moze rzeczywiscie juz po owulce jestes i mala niespodzianka sie chowa w brzuszku :) tylko kiedy??
tak zamkniete wszystko w niemczech ,bo my czesto na zakupy jezdzimy, a chcialam jechac jutro
 
Imama kurcze.... nie wiem co Ci poradzić :(

Dzieki dziewczyny, wlasnie plamienie mi sie zaczęło i brzuch boli... mam nadzieję, że to implantacja.
 
reklama
Do góry