reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
No dziewczyny mam teraz lekko dwa razy w sumie brudne upławy. Sama nie wiem co myśleć


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No już tak własne myśle. Ale zmyliła mnie ta temperatura bo w czasie krwawienia miałam właśnie niska. Dopiero od 3 dni podwyższona taka jak miałam przed poronieniem ale myślałam ze to owu była. A teraz to już kompletnie zgłupiałam i nie wiem co myśleć! Zrobię test we wt bo już teraz nigdzie nie była po drodze apteka czynna


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama aż jestem ciekawa co tam u Ciebie się dzieje... zobaczymy jaka będzie jutro tempka No i nie pozostaje nam nic jak czekać do wtorku
Mikallo robisz jutro betę? Jutro test powinien być ciemniejszy ;)
Polciapoleczka a pamiętasz jaka miałaś betę tzn jaki przyrost? Chodzi mi o ten badany na samym początku bo piszesz ze chłopięcy ;)
 
@PrzyszłaMama87 jeszcze nie wiem czy zrobie bete, zobacze rano ;) Trochę boję się, ża się nastawię na określona płeć dziecka i póżniej będę rozczarowana. Na razie ciągle, dość mocno boli mnie podbrzusze, wiec ciekawe czy się moja kruszynka utrzyma...
Polciapoleczka a w jakich dniach cyklu robilas poczatkowa bete?
 
Mikallo super że Wam się udało najwspanialszy prezent na rocznicę jaki można sobie wymarzyć gratuluję

Imama trzymam kciuki żeby to była upragniona zdrowa dzidzia
 
reklama
Do góry