reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Antonina2016 w pierwszej ciazy tez tak mialam. Implantacja może być wczesniej niz krwawienie, ponieważ krwawienie moze być spowodowane odrywajacym się strupem po zagnieżdżeniu, ale specjalistą nie jestem;)
Ale nie dwie kreski! :-) kreski na teście oznaczają ze w krwi jest hormon ciążowy betahcg ale on dopiero się uwalnia PO zagniezdzeniu. Z tym ze zagniezdzenie to etap i może trwać jakiś czas

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
@Antonia2016 :)
Troche mnie uspokoiłyście dziewczymy :*

Nie robię jednak bety, nie chcę wróżyć. Co ma być to będzie i to najkochansze na świecie! :D
Napiszę w środę do lekarza i zapytam czy zrobić jakies badzania przed pierwsza wizytą. Chcę iść do gina już w przyszlym tygodniu, bardziej na zwykla rozmowę niż na badanie. Wiem, że nic jeszcze nie zobaczy na USG ale 14.06 jedziemy na urlop i chcialabym się dowiedziec co mogę a czego nie :)
 
Mikallo betę tez warto zrobić żeby się uspokoić czy wszystko Ok. Czy ładnie przyrasta. Wiec może warto.
A ja w sumie zestresowana, cała noc czytałam o tym hcg we krwi, na forum GD napisałam i faktycznie nie powinien się tak długo utrzymywać gdyby normalnie wszystko się oczyściło. Wiec albo to ciąża na która strasznie liczę albo coś zostało. Zaraz jedziemy na spacer to wejdę do apteki i zrobię test. Może będzie ciemniejsza kreska. Owulacyjne nadal pozytywne wiec na bank we krwi jest te hcg bo owu to by dawno negatyw po tylu dniach był.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej laseczki! Troche mnie nie było a tu tyle się dzieje :-)Mój teraz jest i mnóstwo na głowie, cały czas się urządzamy i wkoło domu jeszcze sajgon ;-)
Antonia gratulacje syneczka! Ale masz fajne podejście do tego.Ja dokładnie myślę tak jak Ty. Bardzo pragnę 3 dziecko i wiadomo chciałoby się tą wymarzoną córeczkę, ale najważniejsze dla mnie to zdrowe dziecko, zresztą moi chłopcy już tacy duzi że bobasek niezależnie od płci byłby dla mnie ogromnym szczęściem:-)
Imama może rzeczywiście to ciąża, Trzymam mocno kciuki:-)
Mikallo gratulacje!!!
Ana powodzenia, trzymam kciuki za owocny cykl:-)
Ja właśnie jestem po @ i chyba się nie wyrobię ze staraniami w tym miesiącu bo mój mąż 11ego wyjeżdża a ja mam późno owulację:-(
 
reklama
Do góry